Events Manager 4.171 - en to cs translation catalogue (986 entries)

en:  is required.
cs: Je nutné.

en: #_BOOKINGNAME (#_BOOKINGEMAIL) cancelled his booking at #_NAME on #F #j, #Y. He wanted to reserve #_BOOKINGSPACES spaces.<br/> Now there are #_BOOKEDSPACES spaces reserved, #_AVAILABLESPACES are still available.<br/>Yours faithfully,<br/>Events Manager - http://wp-events-plugin.com
cs: #_BOOKINGNAME (#_BOOKINGEMAIL) zrušena jeho rezervace #_NAME na #F #j, #Y. Chtěl rezervy #_BOOKINGSPACES prostory.<br/> Nyní je #_BOOKEDSPACES prostory vyhrazené, #_AVAILABLESPACES jsou stále k dispozici.<br/>S přátelským pozdravem,<br/>Events Manager - http://wp-events-plugin.com

en: #_BOOKINGNAME (#_BOOKINGEMAIL) will attend #_NAME on #F #j, #Y. He wants to reserve #_BOOKINGSPACES spaces.<br/> Now there are #_BOOKEDSPACES spaces reserved, #_AVAILABLESPACES are still available.<br/>Yours faithfully,<br/>Events Manager - http://wp-events-plugin.com
cs: #_BOOKINGNAME (#_BOOKINGEMAIL) se zúčastní #_NAME na #F #j, #Y. Chce rezervy #_BOOKINGSPACES prostory.<br/> Nyní je #_BOOKEDSPACES prostory vyhrazené, #_AVAILABLESPACES jsou stále k dispozici.<br/>S přátelským pozdravem,<br/>Events Manager - http://wp-events-plugin.com

en: %s Capabilities
cs: %s možnosti

en: %s List Formats
cs: %s seznam formátů

en: %s List/Archives
cs: %s List / Archiv

en: %s Options
cs: %s Možnosti

en: %s Page
cs: %s strana

en: %s Pages
cs: %s stránky

en: %s Settings
cs: %s nastavení

en: %s added the event %s
cs: %s přidáno akce %s

en: %s added the event %s to %s.
cs: %s přidáno akce %s na %s.

en: %s belonging to other sub-sites will have an extra slug preppended to it so that your main site can differentiate between its own %s and those belonging to other sites in your network.
cs: %s patřící k jiným sub-stránky budou mít navíc Slug preppended na to, aby na hlavní stránce je možné rozlišovat mezi vlastní% s, a ti, kteří patří na jiná místa v síti.

en: %s could not be deleted
cs: %s nelze odstranit

en: %s could not be deleted.
cs: %s nelze odstranit.

en: %s created.
cs: %s vytvořen.

en: %s deleted
cs: %s vymazány

en: %s is attending %s of the group %s.
cs: %s se účastní %s skupiny %s.

en: %s is attending %s.
cs: %s se účastní %s.

en: %s list footer format
cs: %s Seznam zápatí ve formátu

en: %s list header format
cs: %s záhlaví seznamu Formát

en: %s list item format
cs: %s Seznam položek ve formátu

en: %s page
cs: %s strana

en: %s successfully deleted
cs: %s úspěšně smazána

en: %s successfully deleted.
cs: %s úspěšně odstraněna.

en: %s successfully duplicated.
cs: %s úspěšně duplicitní.

en: %s users cancelled bookings.
cs: %s Uživatelé zrušena rezervace.

en: %s will not be attending %s anymore.
cs: %s nebudou navštěvovat %s ještě.

en: %s will not be attending %s of group %s anymore.
cs: %s nebudou navštěvovat %s skupiny %s ještě.

en: (not applicable with event ownership on presently, coming soon!)
cs: (nevztahuje se akce vlastnictví v současné době, již brzy!)

en: 1,2,3 or 2 (0 = all)
cs: 1,2,3 nebo 2 (0 = všechny)

en: <li>No events in this category</li>
cs: <li>Žádné události v této kategorii</li>

en: <li>No events in this location</li>
cs: <li>Žádné události v této lokalitě</li>

en: <li>No events in this tag</li>
cs: <li>Žádné události v této tag</li>

en: <p>Events Manager is ready to go! It is highly recommended you read the <a href='%s'>Getting Started</a> guide on our site, as well as checking out the <a href='%s'>Settings Page</a>. <a href='%s' title='Don't show this advice again'>Dismiss</a></p>
cs: <p>Events Manager je hotovo! Důrazně se doporučuje, abyste si přečetli <a href='%s'>Začínáme</a> průvodci na našich stránkách, stejně jako mimo kontrolu <a href='%s'>nastavení stránky</a>. <a href='%s' title='Nezobrazovat lékaře znovu'>propustit</a></p>

en: <strong>ERROR</strong>: Couldn&#8217;t register you... please contact the <a href="mailto:%s">webmaster</a> !
cs: <strong>ERROR</strong>: Nelze zaregistrovat si... obraťte se na <a href="mailto:%s">webmaster</a> !

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
cs: <strong>ERROR</strong>:Zadejte prosím uživatelské jméno.

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your e-mail address.
cs: <strong>ERROR</strong>: Prosím, zadejte svou e-mailovou adresu.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
cs: <strong>ERROR</strong>: E-mailová adresa není správná.

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
cs: <strong>ERROR</strong>:Tento e-mail je již registrován, prosím vybrat jinou.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered, please choose another one.
cs: <strong>ERROR</strong>: Toto uživatelské jméno je již registrován, prosím vybrat jinou.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
cs: <strong>ERROR</strong>:Toto uživatelské jméno je neplatné, protože používá nepovolené znaky. Zadejte prosím platné uživatelské jméno.

en: <strong>Note:</strong> ticket availability not taken into account (i.e. you can overbook). Confirmation email is not resent automatically.
cs: <strong>Poznámka:</strong> dostupnosti vstupenek nejsou brány v úvahu (např. si můžete Změnit rezervaci). Potvrzovací e-mail není zlé automaticky.

en: <strong>Warning : </strong> Various features afforded to users with an account will not be available, e.g. viewing bookings. Once you enable this and select a user, modifying these values will prevent older non-user bookings from displaying the correct information.
cs: <strong>varování: </strong> Různé funkce poskytované uživatelům účtu nebude k dispozici, např. sledování rezervace. Jakmile aktivujete tuto a vyberte uživatele, kterým se mění tyto hodnoty zabrání starší non-uživatele rezervace zobrazování správné informace.

en: A new event has been submitted by #_CONTACTNAME.<br/>Name : #_EVENTNAME <br/>Date : #_EVENTDATES <br/>Time : #_EVENTTIMES <br/>Please visit #_EDITEVENTURL to review this event for approval.
cs: Nové události byly předloženy #_CONTACTNAME.<br/>jméno: #_EVENTNAME <br/>datum: #_EVENTDATES <br/>čas: #_EVENTTIMES <br/>navštivte prosím #_EDITEVENTURL přezkoumání této události ke schválení.

en: A new user account has been created for you. Please check your email for access details.
cs: Nový uživatelský účet byl vytvořen pro vás. Zkontrolujte prosím e-mail pro přístupové údaje.

en: A user cancelled a booking
cs: Zrušeno uživatelem rezervaci

en: Add Event
cs: přidat událost

en: Add Location
cs: přidat místo

en: Add New
cs: přidat nový

en: Add New Event
cs: Přidat novou událost

en: Add New Event Category
cs: Přidat novou událost kategorii

en: Add New Event Tag
cs: Přidat novou událost Tag

en: Add New Location
cs: Přidat nové umístění

en: Add New Recurring Event
cs: Přidat opakující se událost

en: Add Recurring Event
cs: Přidat opakující se událost

en: Add Ticket
cs: přidání vstupenek

en: Add a start or end date (or both) to impose time constraints on ticket availability. Leave either blank for no upper/lower limit.
cs: Přidat začátek nebo konec data (nebo obojí) uložit časového omezení dostupnosti vstupenek. Nechte buď prázdné, bez horní / dolní mez.

en: Add a tax rate to your ticket prices (entering 10 will add 10% to the ticket price).
cs: Přidat sazby daně do cen letenek (vstup 10 přidá 10% k ceně letenky).

en: Add location
cs: přidat umístění

en: Add new ticket
cs: Přidat nový lístek

en: Add or remove events
cs: Přidávání a odstraňování událostí

en: Add tax to ticket price?
cs: Přidání daň ceně letenky?

en: Address
cs: adresa

en: Address:
cs: adresa:

en: Administrator Email
cs: správce e-mail

en: All
cs: vše

en: All %s
cs: vše %s

en: All Ascending
cs: všechny vzestupně

en: All Categories
cs: všechny kategorie

en: All Cities/Towns
cs: Všechna města / města

en: All Countries
cs: všechny země

en: All Day
cs: Celý den

en: All Descending
cs: všechny Sestupně

en: All Event Categories
cs: Všechny kategorie událostí

en: All Event Tags
cs: Všechny akce slova

en: All Events
cs: všechny akce

en: All Regions
cs: všechny regiony

en: All States
cs: všechny státy

en: All countries text
cs: Všechny země textu

en: All day
cs: Celý den

en: All events
cs: všechny akce

en: All events link text?
cs: Všechny akce text odkazu?

en: All events will be moved to trash.
cs: Všechny akce budou přesunuty do koše.

en: All regions text
cs: Všechny regiony textu

en: All states text
cs: Všechny státy textu

en: All towns/cities text
cs: Všechna města / města textu

en: All your settings and events will be permanently deleted. This cannot be undone.
cs: Všechna vaše nastavení a události budou trvale odstraněny. To nelze vrátit zpět.

en: All your settings, including email templates and template formats for Events Manager will be deleted.
cs: Všechna vaše nastavení, včetně e-mailové šablony a šablony formáty pro manažera akce budou smazány.

en: Allow %s to appear in the built-in search results.
cs: dovolit %s se objeví ve vestavěné ve výsledcích vyhledávání.

en: Allow WordPress post-style archives.
cs: Povolit WordPress post-styl archivů.

en: Allow anonymous event submissions?
cs: Povolit anonymní případě podání?

en: Allow double bookings?
cs: Povolit dvojité rezervace?

en: Allow guest bookings?
cs: Povolit host rezervaci?

en: Allow overbooking when approving?
cs: Povolit překnihování při schvalování?

en: Already booked
cs: již rezervované

en: An email will be sent to the an administrator of your choice when an event is submitted and pending approval.
cs: E-mail bude odeslán na správce vašeho výběru, kdy je událost předložen a čeká na schválení.

en: An email will be sent to the event contact if someone cancels their booking.
cs: E-mail bude zaslán na akci kontaktu, když někdo zruší své rezervace.

en: An email will be sent to the event contact when a booking is first made.
cs: E-mail bude zaslán na akci kontaktu, pokud je rezervace hotova.

en: An email will be sent to the event owner when their event is approved. Users requiring event approval do not have the <code>publish_events</code> capability.
cs: E-mail bude zaslán na akci vlastníkovi, když je schválena jejich akce. Uživatele, kteří vyžadují případě schválení nemají <code> publish_events </code> funkce.

en: An error occurred.
cs: Došlo k chybě.

en: Anonymous event submissions
cs: Anonymní případě podání

en: Anonymous submitters cannot see or modify their event once submitted. You can customize the success message they see here.
cs: Anonymní zadavatelé nemohou vidět nebo měnit jejich akce, jakmile předloženy. Můžete upravit zprávu o úspěšné operaci, které naleznete zde.

en: Appears as the first default search option.
cs: Se objeví jako první možnost výchozí vyhledávač.

en: Appears within the input box.
cs: Objeví se v rámci vstupního pole.

en: Apply
cs: platit

en: Approval Required?
cs: Požadováno schválení?

en: Approve
cs: schvalovat

en: Approved
cs: schválený

en: Are current events past events?
cs: Jsou aktuální události minulých událostí?

en: Are you sure you want to cancel your booking?
cs: Jste si jisti, že chcete zrušit svou rezervaci?

en: Are you sure you want to delete all recurrences of this event?
cs: Jste si jisti, že chcete odstranit všechny recidivy této akce?

en: Are you sure you want to detach this event? By doing so, this event will be independent of the recurring set of events.
cs: Jste si jisti, že chcete uvolnit tuto událost? Tím se tato událost je nezávislá na opakující soubor událostí.

en: Are you sure you want to disable bookings? If you do this and save, you will lose all previous bookings. If you wish to prevent further bookings, reduce the number of spaces available to the amount of bookings you currently have
cs: Jste si jisti, že chcete zakázat rezervaci? Pokud tak učiníte a ušetřit, přijdete o všechny předchozí rezervace. Pokud chcete, aby se zabránilo dalšímu rezervace, snížení počtu míst k dispozici množství rezervacích v současné době

en: Are you sure you want to reschedule this recurring event? If you do this, you will lose all booking information and the old recurring events will be deleted.
cs: Jste si jisti, že chcete změnit plán této opakující se akce? Pokud tak učiníte, ztratíte všechny informace o rezervacích a staré opakující se události budou smazány.

en: Are you sure you want to reset Events Manager?
cs: Jste si jisti, že chcete obnovit Events Manager?

en: Are you sure you want to uninstall Events Manager?
cs: Jste si jisti, že chcete odinstalovat Events Manager?

en: Ascending
cs: vzestupně

en: Assign bookings to
cs: Přiřazení rezervací

en: Attributes
cs: atributy

en: Avail. Spaces
cs: prostory k dispozici

en: Availability
cs: dostupnost

en: Available
cs: dostupný

en: Available Spaces
cs: prostory k dispozici

en: Available from
cs: K dispozici od

en: Available ticket spaces
cs: Volnou vstupenku prostory

en: Awaiting Online Payment
cs: Čeká se on-line platby

en: Awaiting Payment
cs: čeká platby

en: Basic HTML is allowed in ticket labels and descriptions.
cs: Základní HTML je povoleno v blokovém štítky a popisky.

en: Be aware that some themes will not work with this option, if so (or you want to make your own changes), you can create a file named <code>single-%s.php</code> <a href='#'>as shown on the wordpress codex</a>, and leave this set to Posts.
cs: Uvědomte si, že některá témata budou fungovat s touto volbou, pokud ano (nebo chcete-li vytvořit vlastní změny), můžete vytvořit soubor s názvem <code>single-%s.php</code> <a href = '#'> jak je uvedeno na WordPress Codex </a>, a nechat tuto sadu na příspěvky.

en: Book Now
cs: rezervovat

en: Booked
cs: rezervovaný

en: Booked Spaces
cs: rezervované prostory

en: Booking
cs: Rezervace

en: Booking %s
cs: Rezervace %s

en: Booking %s.
cs: Rezervace %s.

en: Booking Cancelled
cs: Rezervace zrušena

en: Booking Confirmed
cs: Potvrzeno Rezervace

en: Booking Details
cs: Rezervace Podrobnosti

en: Booking Email Templates
cs: Rezervace e-mailové šablony

en: Booking Error. Try again?
cs: Rezervace chyby. Zkuste to znovu?

en: Booking Form
cs: rezervační formulář

en: Booking Notes
cs: Rezervace Poznámky

en: Booking Options
cs: Rezervace Možnosti

en: Booking Pending
cs: Do rezervace

en: Booking Rejected
cs: Rezervace Odmítnuto

en: Booking Related Placeholders
cs: Rezervace Související symboly

en: Booking Submitted
cs: Rezervace Odesláno

en: Booking cancelled
cs: Rezervace zrušena

en: Booking cancelled email
cs: Rezervace zrušena e-mailem

en: Booking cancelled email subject
cs: Rezervace zrušena předmět e-mailu

en: Booking cannot be made, not enough spaces available!
cs: Objednávka nemůže být, nestačí prostory k dispozici!

en: Booking confirmed email
cs: Rezervace potvrzena e-mailem

en: Booking confirmed email subject
cs: Rezervace potvrzena předmět e-mailu

en: Booking could not be %s.
cs: Rezervace nemůže být %s.

en: Booking could not be created
cs: Rezervace nebylo možné vytvořit

en: Booking details for "%s" as of %s
cs: Rezervace podrobnosti "%s" jak %s

en: Booking form feedback messages
cs: Rezervační formulář hlášení zpětné vazby

en: Booking note successfully added.
cs: Objednávka byla úspěšně přidána poznámka.

en: Booking pending email
cs: Rezervace do doby, než e-mail

en: Booking pending email subject
cs: Rezervace do doby, než předmět e-mailu

en: Booking rejected email
cs: Rezervace odmítl e-mail

en: Booking rejected email subject
cs: Rezervace odmítl předmět e-mailu

en: Booking successful, pending confirmation (you will also receive an email once confirmed).
cs: Rezervace úspěšná, až do potvrzení (také obdržíte e-mail, jakmile potvrzeno).

en: Booking successful.
cs: Rezervace úspěšný.

en: Booking...
cs: Objednávka ...

en: Bookings
cs: Rezervace

en: Bookings %s. Mails Sent.
cs: Rezervace %s. Maily odeslané.

en: Bookings - #_NAME
cs: Rezervace - #_NAME

en: Bookings Stats
cs: Rezervace Stats

en: Bookings are closed for this event.
cs: Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

en: Bookings data
cs: Rezervace dat

en: Bookings must order between
cs: Rezervace musí být, aby mezi

en: Bookings will not be confirmed until the event administrator approves it.
cs: Rezervace nebude potvrzena, dokud případě správce schválí.

en: Bookings/Registration
cs: Rezervace / Registrace

en: Bulk Actions
cs: Hromadné akce

en: By default, event spaces become unavailable once there are enough CONFIRMED bookings. To reserve spaces even if unnapproved, choose yes.
cs: Ve výchozím nastavení se akce prostory k dispozici, jakmile jsou dostatečně potvrzené rezervace. Pro rezervaci míst, i když unnapproved, zvolte Ano.

en: By default, events that are have an end date later than today will be included in searches, set this to yes to consider events that started 'yesterday' as past.
cs: Ve výchozím nastavení událostí, které mají datum ukončení později než dnes být zahrnuta do vyhledávání, nastavit na Ano a za události, která začala "včera", jak minulost.

en: By default, if a calendar day only has one event, it display a single event when clicking on the link of that calendar date. If you select Yes here, you will get always see a list of events.
cs: Ve výchozím nastavení, pokud je kalendářní den, má pouze jeden případ, zobrazí se událost, při kliknutí na odkaz v tomto kalendářním dni. Zvolíte-li Ano, tady se vám vždy zobrazí seznam událostí.

en: By default, when a booking is made by a user, this booking is tied to a user account, if the user is not registered nor logged in and guest bookings are enabled, an account will be created for them.
cs: Ve výchozím nastavení se při rezervaci provádí uživatel, je tato rezervace vázána na uživatelský účet, v případě, že uživatel není registrován ani přihlášeni a hostující rezervace je povoleno, bude vytvořen účet pro ně.

en: By using formats, you can control how your %s are displayed from within the Events Manager <a href='#formats' class='nav-tab-link' rel='#em-menu-formats'>Formats</a> tab above without having to edit your theme files.
cs: Při použití formátu, můžete určit, jak jsou vaše %s zobrazené v rámci akce vedoucí <a href='#formats' class='nav-tab-link' rel='#em-menu-formats'> Formáty </a> záložku výše, aniž by museli upravovat své téma soubory.

en: Calendar
cs: kalendář

en: Calendar format
cs: formát kalendáře

en: Can users cancel their booking?
cs: Uživatelé mohou zrušit svou rezervaci?

en: Cancel
cs: zrušit

en: Cancelled
cs: Zrušené

en: Cancelled Bookings
cs: Zrušené rezervace

en: Categories
cs: kategorie

en: Categories format
cs: kategorie formátu

en: Categories label
cs: kategorie štítek

en: Category
cs: kategorie

en: Category IDs
cs: ID kategorií

en: Category Related Placeholders
cs: Související kategorie symboly

en: Category:
cs: kategorie:

en: Changes saved
cs: změny uloženy

en: Changes saved.
cs: Změny uloženy.

en: Check this option if you want the %s page to appear together with other pages in pages lists.
cs: Zaškrtněte tuto volbu, pokud chcete %s strana se objeví spolu s ostatními stránkami na stránkách seznamu.

en: Check this option if you want the event contact to receive an email when someone books places. An email will be sent when a booking is first made (regardless if confirmed or pending)
cs: Zaškrtněte tuto volbu, pokud chcete událost kontakt obdržíte e-mail, když někdo knih míst.E-mail bude zaslán při rezervaci poprvé provedena (bez ohledu na to, pokud potvrdí nebo v jednání)

en: Check this option if you want the events page to appear together with other pages in pages lists.
cs: Zaškrtněte tuto volbu, chcete-li události, stránky se objeví spolu s ostatními stránkami na stránkách seznamu.

en: Check this option if you want to prevent the WordPress registration email from going out when a user anonymously books an event.
cs: Zaškrtněte tuto volbu, pokud chcete, aby se zabránilo registraci WordPress e-mail od jít ven, když uživatel anonymně knihy událost.

en: Check this option to enable Goggle Map integration.
cs: Zaškrtněte tuto volbu, aby brýle Mapa integrace.

en: Choose a color for your category. You can access this using the %s placeholder.
cs: Vyberte si barvu své kategorii. Můžete se pomocí %s zástupný symbol.

en: Choose a parent user to assign bookings to. People making their booking will be unaware of this and will never have access to those user details. This should be a subscriber user you do not use to log in with yourself.
cs: Vyberte si rodiče uživatel přiřadit rezervací. Lidé, aby jejich rezervace budou vědomi toho a nikdy nebude mít přístup k uživatelským detaily. To by měl být účastník uživatele nechcete použít pro přihlášení sám se sebou.

en: Choose an image for your category, which can be displayed using the %s placeholder.
cs: Vyberte si image pro své kategorii, které lze zobrazit pomocí %s zástupný symbol.

en: Choose from most used event categories
cs: Vyberte si z nejpoužívanějších událostí kategorií

en: Choose from most used event tags
cs: Vyberte si z nejpoužívanějších událostí značek

en: Choose whether or not to display a login form in the booking form area to remind your members to log in before booking.
cs: Vyberte, zda chcete zobrazit přihlašovací formulář v oblasti rezervačního formuláře připomenout své členy přihlásit před provedením rezervace.

en: Choose which order your tickets appear.
cs: Vyberte si, která aby si lístky objeví.

en: Choose your currency for displaying event pricing.
cs: Vyberte si měnu pro zobrazování událostí ceny.

en: Choose/Upload Image
cs: Vyberte si / Nahrát obrázek

en: City/Town:
cs: Město / obec:

en: Click to toggle
cs: Klepněte na tlačítko pro přepnutí

en: Collapse All
cs: Sbalit všechny

en: Comment
cs: komentář

en: Confirmation email could not be sent to admin. Registrant should have gotten their email (only admin see this warning).
cs: Potvrzovací e-mail nelze odeslat na admin. Žadatel o registraci by se dostali své e-maily (pouze admin vidět varování).

en: Confirmation email could not be sent to contact person. Registrant should have gotten their email (only admin see this warning).
cs: Potvrzovací e-mail nelze odeslat na kontaktní osobu. Žadatel o registraci by se dostali své e-maily (pouze admin vidět varování).

en: Confirmed Bookings
cs: potvrzené rezervace

en: Confirmed Spaces
cs: potvrzeno prostory

en: Confirmed booking email
cs: Potvrzené objednávky e-mailem

en: Contact person booking cancelled
cs: Kontaktní osoba rezervace zrušena

en: Contact person booking confirmed
cs: Kontaktní osoba rezervace potvrzena

en: Contact person cancellation email
cs: Kontaktní osoba zrušení e-mailu

en: Contact person cancellation subject
cs: Kontaktní osoba zrušení předmětu

en: Contact person email
cs: Kontaktní osoba e-mail

en: Contact person email subject
cs: Kontaktní osoba předmět e-mailu

en: Country
cs: země

en: Country:
cs: země:

en: Create a location or start typing to search a previously created location.
cs: Vytvořit místo, nebo začněte psát pro hledání dříve vytvořené místo.

en: Create a ticket
cs: Vytvořte si lístek

en: Currency
cs: měna

en: Custom fields are the same as attributes, except you cannot restrict specific values, users can add any kind of custom field name/value pair. Only available in the WordPress admin area.
cs: Vlastní pole jsou stejné jako atributy, kromě tebe nemůže omezit určité hodnoty, mohou uživatelé přidávat jakékoliv vlastního pole dvojici název / hodnota. K dispozici pouze v oblasti admin WordPress.

en: Customize the message your user sees when they submitted their event.
cs: Vlastní zprávu si uživatel uvidí, když předložily své akce.

en: Daily
cs: denně

en: Date
cs: datum

en: Date Format
cs: Formát data

en: Date Seperator
cs: Datum oddělovač

en: Date and Time
cs: Datum a čas

en: Date and Time formats follow the <a href="%s">WordPress time formatting conventions</a>
cs: Formáty data a času postupujte podle <a href="%s">WordPress konvence času formátování</a>

en: Date and time
cs: Datum a čas

en: Date/Time
cs: Datum / čas

en: Date/Time formats
cs: Datum / čas formáty

en: Dates must have correct formatting. Please use the date picker provided.
cs: Termíny musí mít správné formátování. Použijte ke dni stanovenému pro výběr.

en: Dear #_BOOKINGNAME, <br/>You have requested #_BOOKINGSPACES space/spaces for #_NAME.<br/>Your booking is currently pending approval by our administrators. Once approved you will receive an automatic confirmation.<br/>Yours faithfully,<br/>#_CONTACTNAME
cs: drahý #_BOOKINGNAME, <br/>Požádali jste #_BOOKINGSPACES prostoru / prostoru pro #_NAME.<br/>Vaše rezervace je v současné době čeká na schválení našimi administrátory. Po schválení obdržíte automatické potvrzení.<br/>S přátelským pozdravem,<br/>#_CONTACTNAME

en: Dear #_BOOKINGNAME, <br/>Your requested booking for #_BOOKINGSPACES spaces at #_NAME on #F #j, #Y has been cancelled.<br/>Yours faithfully,<br/>#_CONTACTNAME
cs: drahý #_BOOKINGNAME, <br/>Vaše žádost o rezervaci #_BOOKINGSPACES míst na #_NAME na #F #j, #Y byla zrušena.<br/>S přátelským pozdravem,<br/>#_CONTACTNAME

en: Dear #_BOOKINGNAME, <br/>Your requested booking for #_BOOKINGSPACES spaces at #_NAME on #F #j, #Y has been rejected.<br/>Yours faithfully,<br/>#_CONTACTNAME
cs: drahý #_BOOKINGNAME, <br/>Vaše žádost o rezervaci #_BOOKINGSPACES míst na #_NAME na #F #j, #Y byla zamítnuta.<br/>S přátelským pozdravem,<br/>#_CONTACTNAME

en: Dear #_BOOKINGNAME, <br/>you have successfully reserved #_BOOKINGSPACES space/spaces for #_NAME.<br/>Yours faithfully,<br/>#_CONTACTNAME
cs: drahý #_BOOKINGNAME, <br/>Úspěšně jste vyhrazeny #_BOOKINGSPACES prostoru / prostoru pro #_NAME.<br/>S přátelským pozdravem,<br/>#_CONTACTNAME

en: Dear #_CONTACTNAME, <br/>Your event #_NAME on #F #j, #Y has been approved.<br/>You can view your event here: #_EVENTURL
cs: drahý #_CONTACTNAME, <br/>Vaše akce #_NAME na #F #j, #Y byla schválena.<br/>Můžete si zobrazit akce zde:#_EVENTURL

en: Decline
cs: pokles

en: Default %s list format
cs: standardní %s seznam ve formátu

en: Default %s list options
cs: standardní %s seznam možností

en: Default Category
cs: Výchozí kategorie

en: Default Location
cs: Výchozí umístění

en: Default Location Country
cs: Výchozí umístění Země

en: Default archive ordering
cs: Výchozí archiv objednávání

en: Default contact person
cs: Výchozí kontaktní osoba

en: Default event archive ordering
cs: Výchozí Archiv akcí objednávání

en: Default event list format
cs: Výchozí seznam událostí ve formátu

en: Default event list format footer
cs: Výchozí seznam událostí ve formátu zápatí

en: Default event list format header
cs: Výchozí seznam událostí formát záhlaví

en: Default event list ordering
cs: Výchozí seznam událostí objednávání

en: Default list ordering
cs: Výchozí seznam objednávání

en: Default location balloon format
cs: Výchozí místo balónu formátu

en: Default single event format
cs: Výchozí jedna událost formátu

en: Delete
cs: vymazat

en: Delete Image?
cs: Odstranit obrázek?

en: Delete selected
cs: odstranit vybrané

en: Depreciated Attributes
cs: oslabil atributy

en: Descending
cs: klesající

en: Description
cs: popis

en: Detach
cs: odpojit

en: Details
cs: podrobnosti

en: Details about the event.
cs: Podrobnosti o akci.

en: Details about the location.
cs: Podrobnosti o umístění.

en: Disable new registration email?
cs: Zakázat nová registrace e-mailu?

en: Disable thumbnails?
cs: Zakázat náhledy?

en: Disable title rewriting?
cs: Zakázat titul přepisování?

en: Display %s as
cs: Zobrazit %s jako

en: Display a list of event locations on Events Manager.
cs: Zobrazit seznam lokalit akce na události ředitel.

en: Display a list of events on Events Manager.
cs: Zobrazit seznam událostí, o událostech ředitel.

en: Display calendar in events page?
cs: Zobrazit kalendář akcí stránce?

en: Display events on your blog.
cs: Zobrazení událostí na svém blogu.

en: Display global %s on main blog?
cs: Displej globální %s na hlavní blog?

en: Display global events on main blog?
cs: Displej globální události na hlavní blog?

en: Display locations on your blog.
cs: Zobrazení míst na svém blogu.

en: Display login form?
cs: Zobrazení přihlašovací formulář?

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
cs: Zobrazeno %s - %s z %s

en: Displays %s from all sites on the network by default. You can still restrict %s by blog using shortcodes and template tags coupled with the <code>blog</code> attribute. Requires global tables to be turned on.
cs: Zobrazí %s od všech stránkách v síti ve výchozím nastavení. Stále můžete omezit %s tím, blog pomocí šablon a zkratková slova spolu s <code>blog</code> atribut. Vyžaduje globální tabulky zapnout.

en: Duplicate
cs: duplikát

en: Duplicate %s
cs: duplikát %s

en: Duplicate this event
cs: Duplicitní této události

en: ERROR : Mail Not Sent.
cs: ERROR: pošta odeslána.

en: Each event lasts
cs: Každá akce trvá

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit %s
cs: Upravit %s

en: Edit Booking
cs: Upravit Rezervace

en: Edit Event
cs: Upravit událost

en: Edit Event Category
cs: Upravit Kategorie události

en: Edit Event Tag
cs: Upravit událost Tag

en: Edit Location
cs: Upravit umístění

en: Edit Recurring Event
cs: Upravit Opakující

en: Edit Recurring Events
cs: Upravit opakujících se událostí

en: Edit User
cs: Upravit uživatele

en: Edit events
cs: Upravit události

en: Edit location
cs: Upravit umístění

en: Edit locations
cs: Upravit míst

en: Edit/View
cs: Úpravy / Zobrazit

en: Email
cs: e-mail

en: Email Settings
cs: Nastavení e-mailu

en: Email contact person?
cs: E-mail kontaktní osoby?

en: Email events admin?
cs: Email události admin?

en: Emails
cs: E-maily

en: Enable Archives?
cs: Povolit archivy?

en: Enable Google Maps integration?
cs: Povolit integraci Google Maps?

en: Enable No-User Booking Mode?
cs: Povolení No-Uživatel Rezervace režim?

en: Enable bookings?
cs: Povolit rezervaci?

en: Enable categories?
cs: Povolit kategorií?

en: Enable event attributes?
cs: Povolit akce atributy?

en: Enable event custom fields?
cs: Povolit pole událostí na zakázku?

en: Enable global tables mode?
cs: Povolit globální tabulky režimu?

en: Enable locations?
cs: Povolit míst?

en: Enable recurrence?
cs: Povolení opakování?

en: Enable registration for this event
cs: Povolit registraci na tuto akci

en: Enable tags?
cs: Povolit značky?

en: End
cs: konec

en: End date of ticket availability
cs: Datum ukončení dostupnosti vstupenek

en: Error mailing user
cs: Chyba mailing uživatele

en: Errors
cs: chyby

en: Event
cs: událost

en: Event Approved
cs: Schválené akce

en: Event Attributes
cs: akce atributy

en: Event Bookings Dashboard
cs: Akce Rezervace Dashboard

en: Event Categories
cs: kategorie událostí

en: Event Category
cs: Kategorie události

en: Event Details
cs: podrobnosti o události

en: Event Email Templates
cs: Šablony akce Email

en: Event Image
cs: akce obrázku

en: Event List Limits
cs: Omezení seznamu událostí

en: Event Locations
cs: akce lokality

en: Event Manager Options
cs: Možnosti událost ředitel

en: Event Manager titles
cs: Tituly Event Manager

en: Event Name
cs: Název události

en: Event Related Placeholders
cs: Událost týkající symboly

en: Event Submission Forms
cs: Formuláře případě podání

en: Event Submitted
cs: akce Odesláno

en: Event Tag
cs: akce Tag

en: Event Tags
cs: Tagy akce

en: Event approved email
cs: Akce schválené e-mail

en: Event approved subject
cs: Akce schváleno s výhradou

en: Event could not be attached.
cs: Případě nemůže být připojen.

en: Event could not be detached.
cs: Případě nelze oddělit.

en: Event detached.
cs: Akce oddělit.

en: Event list scope
cs: Seznam událostí rozsahu

en: Event name
cs: název akce

en: Event re-attached to recurrence.
cs: Událost znovu připojen k opakování.

en: Event start date/time, location name
cs: Akce datum / čas, místo jména

en: Event starts at
cs: Akce začíná v

en: Events
cs: události

en: Events Calendar
cs: Kalendář akcí

en: Events I'm Attending
cs: Události jsem Účast

en: Events Manager Settings
cs: Události Manažer Nastavení

en: Events With Bookings Enabled
cs: Události s povolenými Rezervace

en: Events cannot start after they end.
cs: Události nelze spustit po ukončení.

en: Events current and next month
cs: Události aktuální a příští měsíc

en: Events format
cs: události ve formátu

en: Events next month
cs: Události příští měsíc

en: Events page
cs: události stránky

en: Events require a user to own them. In order to allow events to be submitted anonymously you need to assign that event a specific user. We recommend you create a "Anonymous" subscriber with a very good password and use that. Guests will have the same event permissions as this user when submitting.
cs: Události vyžadují, aby uživatel vlastní. S cílem umožnit událostí má být předložen anonymně musíte přiřadit tuto událost konkrétního uživatele. Doporučujeme vytvořit "anonymní " účastník s velmi dobrou heslo a použít. Hosté budou mít stejnou událost oprávnění jako tento uživatel při podání.

en: Events start from
cs: Události začít

en: Events this month
cs: Události tohoto měsíce

en: Events within 12 months
cs: Události ve lhůtě 12 měsíců

en: Events within 2 months
cs: Události ve lhůtě 2 měsíců

en: Events within 3 months
cs: Události do 3 měsíců

en: Events within 6 months
cs: Události do 6 měsíců

en: Example:
cs: Příklad:

en: Expand All
cs: Rozbalit všechny

en: Filling this in first will allow you to quickly find previously filled states and regions for the country.
cs: Vyplnění tohoto na první vám umožní rychle najít dříve plné státy a regiony v zemi.

en: Filter
cs: filtr

en: For a recurring event, a one day event will be created on each recurring date within this date range.
cs: Pro opakované události, bude jednodenní akce bude vytvořena na každém opakující den v tomto období.

en: For use with the %s placeholder
cs: Pro použití s %s zástupný symbol

en: For when start/end %s are present, this will seperate the two (include spaces here if necessary).
cs: V případě, kdy začátek / konec %s jsou přítomny, bude to oddělit dvě (včetně mezer zde v případě potřeby).

en: Formats/Layouts
cs: Formáty / rozvržení

en: Free
cs: volný

en: Fri
cs: pá.

en: Friday
cs: pátek

en: From
cs: z

en: From %1$s to %2$s
cs: z %1$s na %2$s

en: Full calendar events format
cs: Úplný kalendář událostí formátu

en: Full calendar events/day limit
cs: Úplný kalendář akcí / denní limit

en: Future Events
cs: budoucí události

en: Future events
cs: budoucí události

en: General
cs: obecný

en: General Options
cs: obecné možnosti

en: General settings
cs: obecné nastavení

en: Getting Help for Events Manager
cs: Získání nápovědy pro Events Manager

en: Global %s slug
cs: Globální %s Slug

en: Group Events
cs: skupinových akcí

en: Group Ownership
cs: Skupina vlastnictví

en: Guest Default User
cs: Host Default User

en: Guest User
cs: uživatel Guest

en: HTML Allowed.
cs: Povolené HTML.

en: Help
cs: pomoc

en: However, there were some problems whilst sending confirmation emails to you and/or the event contact person. You may want to contact them directly and letting them know of this error.
cs: Nicméně, tam byly nějaké problémy při odesílání e-mailů Vám potvrzení a / nebo v případě kontaktní osoby. Možná budete chtít kontaktovat přímo a dát jim vědět o této chybě.

en: Hundreds of free hours have gone into making this free plugin, show your support and add a small link to the plugin website at the bottom of your event pages.
cs: Stovky volných hodin, šli do tvorby tohoto volného plugin, Projevte nám svou podporu a přidat malou odkaz na plugin stránkách ve spodní části Vaší akce stránek.

en: If a booking is made and an email cannot be sent, this is added to the success message.
cs: Je-li rezervace provedena, a e-mail nelze odeslat, je to přidal k úspěchu zprávy.

en: If an event does not have a category assigned when editing, this one will be assigned automatically.
cs: Pokud se událost nemá kategorii přiřazen při úpravách bude tento bude přiřazen automaticky.

en: If blank, there's no space limit.
cs: Pokud je prázdné, není prostor limit.

en: If enabled, guest visitors can supply an email address and a user account will automatically be created for them along with their booking. They will be also be able to log back in with that newly created account.
cs: Pokud je povoleno, může host návštěvníci nabídky e-mailovou adresu a uživatelský účet se automaticky vytvoří pro ně spolu s jejich rezervaci. Budou také moci znovu přihlásit se, že nově vytvořený účet.

en: If enabled, users can book an event more than once.
cs: Pokud je povoleno, mohou uživatelé knihy událost více než jednou.

en: If enabled, users can cancel their bookings themselves from their bookings page.
cs: Pokud je povoleno, uživatelé mohou zcela zrušit svůj rezervace se od své rezervace stránku.

en: If left blank, no email will be sent. Seperate emails with commas for more than one email.
cs: Pokud je prázdné, žádný e-mail odeslán. E-maily oddělené čárkami pro více než jeden e-mail.

en: If logged out, a user will be asked to register in order to book. However, we can show available tickets if you have more than one ticket.
cs: Pokud jste přihlášeni ven, bude uživatel vyzván, aby si pro knihy. Nicméně, my můžeme ukázat vstupenky k dispozici, pokud máte více než jeden lístek.

en: If set to yes, a search form will appear just above your list of events.
cs: Pokud je nastavena na hodnotu Ano, bude formulář pro vyhledávání se objeví těsně nad seznamem událostí.

en: If set to yes, your emails will be sent in HTML format, otherwise plaintext.
cs: Pokud je nastavena na hodnotu Ano, bude vaše e-maily budou zaslány ve formátu HTML, jinak textu.

en: If the user made a previous booking and cannot double-book.
cs: Pokud si uživatel z předchozí rezervace a nelze dvakrát knihy.

en: If the user tries to make a booking without requesting any spaces.
cs: Pokud se uživatel pokusí provést rezervaci aniž by vyžadovaly žádné mezery.

en: If viewing a page for events on a specific date, this is the title that would show up. To insert date values, use <a href="http://www.php.net/manual/en/function.date.php">PHP time format characters</a>  with a <code>#</code> symbol before them, i.e. <code>#m</code>, <code>#M</code>, <code>#j</code>, etc.<br/>
cs: Je-li zobrazení stránky pro akce k určitému datu, to je titul, který by se ukázal. Pro vložení dat, použijte <a href="http://www.php.net/manual/en/function.date.php">PHP znaky formátu času</a>  s <code>#</code> symbol před nimi, i.e. <code>#m</code>, <code>#M</code>, <code>#j</code>, etc.<br/>

en: If you are showing a calendar on the events page (see Events format section on this page), you have the option of showing events that span over days on each day it occurs.
cs: Pokud jste Zobrazení kalendáře na stránce Události (viz Akce ve formátu sekci na této stránce), máte možnost ukázat událostí, které trvají několik dní každý den k ní dojde.

en: If you disable locations, bear in mind that you should remove your location page, shortcodes and related placeholders from your formats.
cs: Pokud zakážete míst, mějte na paměti, že byste měli odstranit vaši polohu stránku, zkratková a související symboly z vašeho formátu.

en: If you get a lot of pending bookings and you decide to allow more bookings than spaces allow, setting this to yes will allow you to override the event space limit when manually approving.
cs: Pokud se vám hodně čeká rezervací a vy se rozhodnete, aby více rezervací než prostor dovolí, bude toto nastavení změnit Ano, vám umožní přepsat Prostory hranici, kdy ruční schvalování.

en: If you just want to deactivate the plugin, <a href="%s">go to your plugins page</a>.
cs: Pokud si jen chcete deaktivovat plugin, <a href="%s"> přejděte na stránku pluginy </a>.

en: If you prefer a ticket table like with multiple tickets, even for single ticket events, enable this.
cs: Pokud dáváte přednost lístek stole jako s mnoha lístky, a to i pro jednotlivé jízdenky události, umožnit to.

en: If you select a default country, that will be pre-selected when creating a new location.
cs: Vyberete-li výchozí zemi, bude to předem vybraných při vytváření nového umístění.

en: If you update this event data and save, it could get overwritten if you edit the recurring event template. To make it an independent, <a href="%s">detach it</a>.
cs: Máte-li aktualizovat údaje této události a uložit, mohlo by to přepsány Pokud upravíte opakované události šablony. Aby to bylo nezávislé, <a href="%s"> sejmout </a>.

en: If you would like every event booking confirmation email sent to an administrator write their email here (leave blank to not send an email).
cs: Pokud byste chtěli všech událostí potvrzení rezervace e-mailem na správce napsat svůj email (nechte prázdné, nechcete-li e-mailem).

en: If you would like to show events that span over more than one day, see the Calendar section on this page.
cs: Pokud byste chtěli ukázat, události, které zahrnují více než jeden den, naleznete v sekci Kalendář na této stránce.

en: If you would prefer all your locations to belong to your main blog, users in sub-sites will still be able to create locations, but the actual locations are created and reside in the main blog.
cs: Pokud byste raději všechny lokality patří k vaší hlavní blog, budou uživatelé v podstránky stále možnost vytvořit místa, ale že se skutečné umístění jsou vytvářeny a pobývat na území hlavního blogu.

en: If you're using the Google Maps, the more detail you provide, the more accurate Google can be at finding your location. If your address isn't being found, please <a='http://maps.google.com'>try it on maps.google.com</a> by adding all the fields below seperated by commas.
cs: Pokud používáte Google Maps, více detailů, které poskytnete, mohou být přesnější Google při hledání vaší lokalitě. Pokud je vaše adresa není nalezen, prosím <a='http://maps.google.com'>Zkuste to na maps.google.com</a> Přidáním všech níže uvedených polí oddělených čárkou.

en: Image Sizes
cs: velikosti obrázku

en: In order to use attributes, you must define some in your templates, otherwise they'll never show. Go to Events > Settings to add attribute placeholders.
cs: Aby bylo možné použít atributy, je nutné definovat některé v šablonách, jinak se nikdy show. Přejít na události> Nastavení přidat atribut zástupných symbolů.

en: In single ticket mode, users can only create one ticket per booking (and will not see options to add more tickets).
cs: V jednu jízdenku režimu mohou uživatelé vytvořit jen jednu jízdenku na rezervaci (a nebude vidět možnosti přidat více vstupenek).

en: In the <a href='%s'>settings page</a>, you'll find various textboxes where you can edit how event information looks, such as for event and location lists. Using the placeholders below, you can choose what information should be displayed.
cs: V <a href='%s'>nastavení stránky</a>, najdete různé textových polí, kde si můžete upravovat, jak vypadá informace o události, jako je například událost a místo seznamu. Použití zástupných symbolů níže, můžete si vybrat, jaké informace by měly být zobrazeny.

en: Include in WordPress Searches?
cs: Zahrnout do vyhledávání WordPress?

en: Insert the address of the notification sender.
cs: Vložte adresu odesílatele oznámení.

en: Insert the display name of the notification sender.
cs: Vložte zobrazované jméno oznámení odesílatele.

en: Insert the password to be used to access your SMTP server
cs: Vložte heslo, které mají být použity pro přístup k SMTP serveru

en: Insert the username to be used to access your SMTP server.
cs: Vložte uživatelské jméno bude použita pro přístup k SMTP serveru.

en: It will not be displayed on the website listings, to correct this you must <a href="%s">edit your location</a> directly.
cs: Nebude se zobrazí na webových stránkách seznamy, opravit to musíte <a href="%s"> upravovat své místo </a> přímo.

en: Leave either blank for no upper/lower limit.
cs: Nechte buď prázdné, bez horní / dolní mez.

en: Limits the number of future events shown (0 = unlimited).
cs: Omezuje počet budoucích událostí ukazuje (0 = neomezeno).

en: Link sub-site %s directly to sub-site?
cs: Link sub-stránky %s přímo na sub-stránky?

en: List Limits
cs: seznam limity

en: List events by date title
cs: Seznam událostí podle data titul

en: List item format
cs: Seznam položek ve formátu

en: Loading Map....
cs: nakládání mapa....

en: Loading...
cs: Nahrávám ...

en: Location
cs: umístění

en: Location Image
cs: umístění obrázku

en: Location Name
cs: název místa

en: Location Related Placeholders
cs: Související umístění zástupných symbolů

en: Location name
cs: název místa

en: Location not found
cs: Lokalita nebyla nalezena

en: Location:
cs: umístění:

en: Locations
cs: míst

en: Locations format
cs: Pobočky ve formátu

en: Locations on main blog?
cs: Místa na hlavní blog?

en: Log In
cs: Přihlásit se

en: Log in if you already have an account with us.
cs: Přihlášení Pokud jste již u nás účet.

en: Lost your password?
cs: Zapomněli jste heslo?

en: Mail Sent.
cs: pošta odeslán.

en: Mail sending method
cs: Mail způsob odeslání

en: Manage %s Bookings
cs: řídit %s Rezervace

en: Manage Person's Booking
cs: Správa Osoby Rezervace

en: Manage bookings
cs: Správa rezervace

en: Many themes display extra meta information on post pages such as 'posted by' or 'post date' information, which may not be desired. Usually, page templates contain less clutter.
cs: Mnoho témat zobrazit další meta informace na příspěvek Stránky jako je "Vystavil", nebo "po dni" informace, které nemusí být žádoucí. Obvykle šablon stránek obsahuje méně nepořádku.

en: Map Unavailable
cs: mapa není k dispozici

en: Map text format
cs: Mapa textovém formátu

en: Maps and geotagging
cs: Mapy a geotagging

en: Maximum height (px)
cs: Maximální výška (px)

en: Maximum size (bytes)
cs: Maximální velikost (bytes)

en: Maximum tickets required per booking
cs: Maximální požadovaná na rezervaci vstupenek

en: Maximum width (px)
cs: Maximální šířka (px)

en: Min
cs: můj

en: Minimum tickets required per booking
cs: Minimální požadované vstupenky na rezervaci

en: Missing fields:
cs: Chybí pole:

en: Modifications to these events will cause all recurrences of each event to be deleted and recreated and previous bookings will be deleted! You can edit individual recurrences and detach them from recurring events by visiting the <a href="%s">events page</a>.
cs: Modifikace těchto událostí způsobí, že všechny recidivy každé události mají být odstraněny a znovu a předchozí rezervace budou vymazány! Můžete upravovat jednotlivé recidivy a oddělit je od opakujících se událostí při návštěvě <a href="%s">události stránky</a>.

en: Modifications to this event will cause all recurrences of this event to be deleted and recreated and previous bookings will be deleted! You can edit individual recurrences and disassociate them with this recurring event.
cs: Změny na tuto událost způsobí, že všechny recidivy této akce bude odstraněn a znovu a předchozí rezervace budou vymazány! Můžete upravovat jednotlivé recidivy a odloučit je s tímto opakované události.

en: Modify Booking
cs: změnit Rezervace

en: Monday
cs: pondělí

en: Monthly
cs: měsíčně

en: Multi Site Options
cs: Více Možnosti webu

en: MultiSite options have moved <a href="%s">here</a>. <a href="%s">Dismiss message</a>
cs: MultiSite volby posunuly <a href="%s"> zde </a>. <a href="%s"> Odmítnout zprávu </a>

en: My %s
cs: můj %s

en: My Bookings
cs: moje rezervace

en: My Event Bookings
cs: můj událost rezervace

en: My Events
cs: moje události

en: My Locations
cs: moje stránka

en: My Profile
cs: Můj profil

en: My bookings
cs: moje rezervace

en: Name
cs: jméno

en: Name:
cs: jméno:

en: New Booking
cs: nové rezervace

en: New Event
cs: nové události

en: New Event Category Name
cs: Nová událost Název kategorie

en: New Event Tag Name
cs: Nová událost Tag název

en: New Location
cs: nové umístění

en: New Recurring Event
cs: Opakující se událost

en: New user registration on your blog %s:
cs: Registrace nového uživatele na svém blogu %s:

en: No
cs: ne

en: No %s
cs: ne %s

en: No %s message
cs: ne %s zpráva

en: No Events
cs: žádné události

en: No Events Found
cs: Nebyly nalezeny žádné akce

en: No Events Found in Trash
cs: Nebyly nalezeny žádné akce v koši

en: No Location
cs: žádné umístění

en: No Locations Found
cs: Žádné pobočky nalezen

en: No Locations Found in Trash
cs: Žádná místa Nalezeno v koši

en: No Recurring Events Found
cs: Žádné opakující se události nalezen

en: No Recurring Events Found in Trash
cs: Žádné opakované události Nalezeno v koši

en: No cancelled bookings.
cs: Žádné rezervace zrušena.

en: No categories available, <a href="%s">create one here first</a>
cs: K dispozici žádné kategorie, <a href="%s">vytvořit tu první</a>

en: No confirmed bookings.
cs: Žádné potvrzené rezervace.

en: No events
cs: žádné události

en: No events message
cs: Žádné události zprávu

en: No groups defined yet.
cs: Ne skupiny dosud definována.

en: No image uploaded for this event yet
cs: Obrázek není k dispozici nahrané na tuto akci ještě

en: No image uploaded for this location yet
cs: Obrázek není k dispozici nahrané na tomto místě ještě

en: No locations
cs: žádná místa

en: No locations have been inserted yet!
cs: Žádné pobočky byly vloženy ještě!

en: No more tickets available at this time.
cs: Žádné další vstupenky k dispozici v tomto okamžiku.

en: No pending bookings.
cs: Žádné nevyřízené objednávky.

en: No rejected bookings.
cs: Žádné odmítl rezervace.

en: No responses yet!
cs: Zatím žádný komentář!

en: No spaces booked
cs: Bez mezer rezervace

en: No ticket id provided
cs: Žádné vstupenek za předpokladu, id

en: No-User Booking Mode
cs: No-uživatelů on-line režimu

en: None
cs: žádný

en: Not Supplied
cs: není součástí dodávky

en: Not approved, spaces full.
cs: Které nebyly schváleny, prostor plný.

en: Not attending any events yet.
cs: Ne chodit do nějaké události dosud.

en: Not enough spaces
cs: Není dostatek místa

en: Notification sender address
cs: Oznámení adresu odesílatele

en: Notification sender name
cs: Oznámení jméno odesílatele

en: Number of events
cs: Počet akcí

en: Online bookings are not available for this event.
cs: Online rezervace nejsou k dispozici pro tuto událost.

en: Only show events starting within a certain time limit on the events page. Default is future events with no end time limit.
cs: Zobrazit pouze událostí, které začíná v určitém časovém limitu na stránce Události. Výchozí hodnota je budoucí události bez omezení čas ukončení.

en: Order
cs: pořadí

en: Order By
cs: Seřadit podle

en: Order Tickets By
cs: Objednat vstupenek

en: Order by %s
cs: Seřadit podle %s

en: Order by end date, end time, then event name
cs: Seřadit podle konečného data, čas konce, pak názvu akce

en: Order by name
cs: Seřadit podle názvu

en: Order by name, end date, then end time
cs: Seřadit dle názvu, datum ukončení, pak se čas ukončení

en: Order by name, start date, then start time
cs: Seřadit podle názvu, data zahájení, pak se čas začátku

en: Order by start date, start time
cs: Seřadit podle datum, čas zahájení

en: Order by start date, start time, then event name
cs: Seřadit podle datum, čas začátku, pak názvu akce

en: Order of the locations
cs: Pořadí míst

en: Other
cs: další

en: Override with Formats?
cs: Přepsat s formáty?

en: Owner
cs: majitel

en: PHP mail function
cs: PHP mail funkce

en: Pages
cs: stránky

en: Parent Event
cs: mateřská akce

en: Parent Event Categories
cs: Kategorie rodičů akce

en: Parent Event Category:
cs: Mateřská Kategorie události:

en: Parent Event Tag:
cs: Mateřská akce Tag:

en: Parent Event Tags
cs: Tagy rodičů akce

en: Parent Location
cs: Bydliště rodiče

en: Parent Recurring Event
cs: Opakující se rodiče

en: Password
cs: heslo

en: Password Lost and Found
cs: Heslo Ztráty a nálezy

en: Past And Present Bookings
cs: Minulost a současnost Rezervace

en: Past Events
cs: minulé akce

en: Past events
cs: Uskutečněné akce

en: Pending
cs: až do

en: Pending Bookings
cs: Až Rezervace

en: Pending Spaces
cs: Do doby, než prostory

en: Pending booking email
cs: Až do rezervace e-mailem

en: Permalink Slugs
cs: Slimáci permalink

en: Personal Details
cs: osobní data

en: Phone
cs: telefon

en: Phone number
cs: telefonní číslo

en: Placeholders for customizing event pages
cs: Vyhrazená místa pro vlastní akci stránky

en: Please <a href="%s">Log In</a> to view your bookings.
cs: prosím <a href="%s">Přihlásit se</a> pro zobrazení rezervace.

en: Please enter a valid ticket price e.g. 10.50 (no currency signs)
cs: Zadejte prosím platnou jízdenku ceny např. 10.50 (ne znaky měn)

en: Please supply a valid email format.
cs: Poskytněte prosím svůj e-mail ve formátu.

en: Please wait while the booking is being submitted.
cs: Počkejte prosím, rezervace je předložen.

en: Popular Event Categories
cs: Populární kategorie událostí

en: Popular Event Tags
cs: Populární akce slova

en: Postcode:
cs: PSČ:

en: Posts
cs: příspěvky

en: Price
cs: cena

en: Pricing
cs: Ceny

en: Profile
cs: profil

en: RSS description format
cs: Popis ve formátu RSS

en: RSS feed format
cs: RSS zdroj formátu

en: RSS main description
cs: RSS hlavní popis

en: RSS main title
cs: RSS hlavní titul

en: Recurrences
cs: recidiv

en: Recurrences span from
cs: Recidiv rozpětí od

en: Recurring Event
cs: opakující se událost

en: Recurring Events
cs: opakujících se událostí

en: Recurring Events Template
cs: Opakujících se událostí šablony

en: Region:
cs: kraj:

en: Reject
cs: odmítnout

en: Rejected
cs: Odmítnuto

en: Rejected Bookings
cs: Odmítnuto Rezervace

en: Rejected booking email
cs: Odmítnuto rezervace e-mailem

en: Remember Me
cs: Pamatovat si mě

en: Require locations for events?
cs: Vyžaduje umístění událostí?

en: Reschedule Events
cs: naplánovat akce

en: Reserved unconfirmed spaces?
cs: Vyhrazené prostory nepotvrzených?

en: Reset Events Manager
cs: Obnovit Events Manager

en: Reset this form to create a location.
cs: Reset tento formulář k vytvoření místa.

en: Restore
cs: obnovit

en: SMTP authentication is often needed. If you use GMail, make sure to set this parameter to Yes
cs: SMTP autentizace je často potřeba. Pokud používáte Gmail, ujistěte se, že nastavení tohoto parametru na Ano

en: SMTP password
cs: heslo SMTP

en: SMTP username
cs: SMTP uživatelské jméno

en: Sat
cs: sobota

en: Saturday
cs: sobota

en: Save Changes
cs: uložit změny

en: Scope
cs: rozsah

en: Scope of the locations
cs: Rozsah míst

en: Search
cs: hledání

en: Search %s...
cs: Hledání %s. ..

en: Search Event Categories
cs: Kategorií Hledání událostí

en: Search Event Tags
cs: Klíčová slova Hledat událost

en: Search Events
cs: hledání událostí

en: Search Form Options
cs: Možnosti vyhledávací formulář

en: Search Locations
cs: Vyhledávání lokalit

en: Search Recurring Events
cs: Hledání opakujících se událostí

en: Searching...
cs: Vyhledávání ...

en: Select a group you admin to attach this event to it. Note that all other admins of that group can modify the booking, and you will not be able to unattach the event without deleting it.
cs: Vyberte skupinu, kterou admin připojit tuto akci k tomu. Všimněte si, že všechny ostatní Správci skupiny, které mohou změnit rezervaci, a nebudete moci unattach událost bez jeho odstranění.

en: Select the default contact person. This user will be employed whenever a contact person is not explicitly specified for an event
cs: Vyberte výchozí kontaktní osoby. Tento uživatel bude mít vždy, když je zaměstnán kontaktní osoba, která není výslovně uvedeno na akci

en: Select the method to send email notification.
cs: Vyberte způsob odeslání upozornění e-mailem.

en: Select yes to allow bookings and tickets for events.
cs: Zvolte Ano pro povolení a rezervace vstupenek na akce.

en: Select yes to disable Events Manager from enabling thumbnails (some themes may already have this enabled, which we cannot be turned off here).
cs: Zvolte Ano pro vypnutí Události Manager umožňuje miniatur (některá témata již může toto umožnilo, kterou nelze vypnout zde).

en: Select yes to enable the attributes feature
cs: Zvolte Ano, aby atributy funkce

en: Select yes to enable the category features
cs: Zvolte Ano, aby Vlastnosti kategorie

en: Select yes to enable the recurrence features feature
cs: Zvolte Ano, aby opakování prvků funkci

en: Select yes to enable the tag features
cs: Zvolte Ano, aby značku funkcí

en: Select yes to select location from a drow-down menu; location selection will be faster, but you will lose the ability to insert locations with events
cs: Zvolte Ano pro výběr umístění z drow-down menu, výběr umístění bude rychlejší, ale ztratíte možnost vkládat místa s událostmi

en: Send HTML Emails?
cs: Poslat HTML e-maily?

en: Send your booking
cs: Pošlete svou rezervaci

en: Seperate event categories with commas
cs: Různé události v kategoriích s čárkami

en: Seperate event tags with commas
cs: Různé události výrazy čárkou

en: Setting this to no will allow you to submit events without locations. You can use the <code>{no_location}...{/no_location}</code> or <code>{has_location}..{/has_location}</code> conditional placeholder to selectively display location information.
cs: Nastavení to ne vám umožní předkládat události bez umístění. Můžete použít <code>{no_location}...{/no_location}</code> nebo <code>{has_location}..{/has_location}</code> podmíněné zástupný selektivně zobrazit informace o poloze.

en: Setting this to yes will make all events save in the main site event tables (EM must also be activated). This allows you to share events across different blogs, such as showing events in your network whilst allowing users to display and manage their events within their own blog. Bear in mind that activating this will mean old events created on the sub-blogs will not be accessible anymore, and if you switch back they will be but new events created during global events mode will only remain on the main site.
cs: Nastavení to ano, učiní všechny akce s výjimkou hlavních tabulkách místo události (EM musí být aktivní). To umožňuje sdílet události v různých blogů, jako je například Ukázat události v síti a zároveň umožňuje uživatelům zobrazit a spravovat jejich akcí v rámci své vlastní blog. Mějte na paměti, že aktivace této funkce bude znamenat staré události vytvořené na sub-blogy, nebude již více přístupný, a pokud se přepnete zpět budou ale nové události vytvořené v globální události režim zůstane pouze na hlavní stránce.

en: Setting this to yes will make categories display as a page rather than an archive.
cs: Nastavení to ano, bude kategorie Zobrazit jako stránku a ne archiv.

en: Settings
cs: nastavení

en: Settings have been reset back to default. Your events, locations and categories have not been modified.
cs: Nastavení byly nastaveny zpět do výchozího nastavení. Vaše akce, lokality a kategorie nebyly změněny.

en: Show %s page in lists?
cs: Show %s stránky v seznamech?

en: Show Long Events?
cs: Zobrazit Dlouhá události?

en: Show all events link at bottom?
cs: Zobrazit všechny akce link na dně?

en: Show categories?
cs: Zobrazit kategorií?

en: Show countries?
cs: Zobrazit zemí?

en: Show date range?
cs: Zobrazit časové období?

en: Show events page in lists?
cs: Zobrazit stránce Události v seznamech?

en: Show events search?
cs: Zobrazit události vyhledávání?

en: Show form again?
cs: Zobrazit formulář znovu?

en: Show list on day with single event?
cs: Zobrazit seznam v den jednorázová akce?

en: Show long events on calendar pages?
cs: Zobrazit události v kalendáři dlouho stránkách?

en: Show multiple tickets if logged out?
cs: Zobrazit více lístků, pokud nejste přihlášeni?

en: Show number of locations
cs: Zobrazit počet míst

en: Show regions?
cs: Zobrazit regiony?

en: Show some love?
cs: Ukazují některé láska?

en: Show states?
cs: Zobrazit státy?

en: Show text search?
cs: Zobrazit textové vyhledávání?

en: Show ticket table in single ticket mode?
cs: Zobrazit vstupenek tabulky v rámci jedné letenky režimu?

en: Show towns/cities?
cs: Zobrazit města / města?

en: Show unavailable tickets?
cs: Zobrazit dispozici lístky?

en: Sign Up
cs: Zaregistrujte se

en: Since the event is repeated, you must specify an event end date greater than the start date.
cs: Protože událost se opakuje, je nutné zadat datum ukončení akce větší než počáteční datum.

en: Single %s Page
cs: jediný %s strana

en: Single %s page format
cs: jediný %s formát stránky

en: Single %s title format
cs: jediný %s Název formátu

en: Single event page title format
cs: Jediná událost název stránky formátu

en: Single ticket mode?
cs: Jednosměrnou letenku režimu?

en: Site Categories
cs: Kategorie webu

en: Small calendar title
cs: Malé Název kalendáře

en: Small calendar title separator
cs: Malé Název kalendáře separátoru

en: Some WordPress themes don't follow best practices when generating navigation menus, and so the automatic title rewriting feature may cause problems, if your menus aren't working correctly on the event pages, try setting this to 'Yes', and provide an appropriate HTML title format below.
cs: Některé WordPress Témata nemusí dodržovat doporučené postupy při generování menu navigace, a tak automatické přepsání názvu funkce může způsobit problémy, pokud vaše nabídky nepracují správně na stránkách akce, zkuste toto nastavení změnit "Ano", a poskytnout vhodnou titul ve formátu HTML níže.

en: Something went wrong saving your %s to the index table. Please inform a site administrator about this.
cs: Nepodařilo se uložit vaše %s na index tabulky. Informujte prosím správce webu o tom.

en: Something went wrong updating your %s to the index table. Please inform a site administrator about this.
cs: Něco je špatně aktualizaci vašeho %s na index tabulky. Informujte prosím správce webu o tom.

en: Something went wrong with the recurrence update...
cs: Něco se pokazilo na opakování aktualizovat...

en: Spaces
cs: prostory

en: Spaces confirmed
cs: prostory potvrzeno

en: Standard
cs: standardní

en: Standard Ticket
cs: standardní vstupenek

en: Start
cs: začátek

en: Start date of ticket availability
cs: Začátek, kdy se cestující k dispozici

en: Start/End
cs: Začátek / konec

en: State
cs: stav

en: State/County:
cs: Stát / kraj:

en: Status
cs: postavení

en: Submit Event
cs: Odeslat akce

en: Submitted Event Awaiting Approval
cs: Vložil akce čeká na schválení

en: Success Message
cs: zprávu o úspěšné operaci

en: Successful booking
cs: úspěšné rezervace

en: Successful pending booking
cs: Úspěšné až rezervaci

en: Successfully saved %s
cs: úspěšně uloženo %s

en: Sun
cs: neděle

en: Sunday
cs: neděle

en: Tag
cs: den

en: Tags format
cs: Značky ve formátu

en: Tax
cs: daň

en: Tax Rate
cs: Sazba daně

en: Text search label
cs: Textové vyhledávání štítek

en: The SMTP host. Usually it corresponds to 'localhost'. If you use GMail, set this value to 'ssl://smtp.gmail.com:465'.
cs: SMTP hostitel.Obvykle to odpovídá 'localhost'. Pokud používáte GMail, nastavte tuto hodnotu na 'ssl://smtp.gmail.com:465'.

en: The body of the email which will be sent to the person if the booking is rejected. Not relevant if bookings don't require approval.
cs: Tělo e-mailu, který bude odeslán na osobu, pokud je rezervace odmítnut. Není relevantní, jestliže rezervace nevyžadují schválení.

en: The country
cs: země

en: The event name. Example: Birthday party
cs: Název akce. Příklad: Oslava narozenin

en: The format of a single %s in a list.
cs: Formát jednoho %s v seznamu.

en: The format of a single category page title.
cs: Formát jednoho titulu kategorii stránce.

en: The format of a single category page.
cs: Formát jedné kategorie stránku.

en: The format of a single event page title.
cs: Formát jednoho titulu stránku události.

en: The format of a single event page.
cs: Formát jednu stránku události.

en: The format of a single location page title.
cs: Formát jednoho titulu umístění stránky.

en: The format of a single location page.
cs: Formát na jednom místě stránky.

en: The format of a single tag page title.
cs: Formát jedné značky titulu stránky.

en: The format of a single tag page.
cs: Formát jedné značky stránku.

en: The format of any events in a list.
cs: Formát všech událostí v seznamu.

en: The format of each event when displayed in the full calendar. Remember to include <code>li</code> tags before and after the event.
cs: Formát každé události při zobrazení v plné calenda. Nezapomeňte zahrnout <code>li</code> Tagy před a po události.

en: The format of of the text appearing in the baloon describing the location a single location map.
cs: Formát textu jsou uvedeny v balón s popisem umístění na jednom místě mapy.

en: The format of the description of each item in the events RSS feed.
cs: Formát popisu každé položky v kanálu RSS Události.

en: The format of the events the list inserted in the category page through the <code>#_CATEGORYNEXTEVENTS</code>, <code>#_CATEGORYNEXTEVENTS</code> and <code>#_CATEGORYALLEVENTS</code> element.
cs: Formát událostí seznamu vloženy do kategorie po stránkách <code>#_CATEGORYNEXTEVENTS</code>, <code>#_CATEGORYNEXTEVENTS</code> a <code>#_CATEGORYALLEVENTS</code> prvek.

en: The format of the events the list inserted in the location page through the <code>#_LOCATIONNEXTEVENTS</code>, <code>#_LOCATIONNEXTEVENTS</code> and <code>#_LOCATIONALLEVENTS</code> element.
cs: Formát událostí seznamu vloženy v místě po stránkách <code>#_LOCATIONNEXTEVENTS</code>, <code>#_LOCATIONNEXTEVENTS</code> a <code>#_LOCATIONALLEVENTS</code> prvek.

en: The format of the events the list inserted in the tag page through the <code>#_TAGNEXTEVENTS</code>, <code>#_TAGNEXTEVENTS</code> and <code>#_TAGALLEVENTS</code> element.
cs: Formát událostí seznam vložen do stránky pomocí tagu <code>#_TAGNEXTEVENTS</code>, <code>#_TAGNEXTEVENTS</code> a <code>#_TAGALLEVENTS</code> prvek.

en: The format of the title of each item in the events RSS feed.
cs: Formát názvu každé položky v kanálu RSS Události.

en: The format of the title, corresponding to the text that appears when hovering on an eventful calendar day.
cs: Formát titulu, který odpovídá textu, který se zobrazí při najetí na rušný den kalendář.

en: The image file is too big! Maximum size:
cs: Obrazový soubor je příliš velký! Maximální velikost:

en: The image is in a wrong format!
cs: Obraz je ve špatném formátu!

en: The image is too big! Maximum size allowed:
cs: Obraz je příliš velký! Maximální povolená velikost:

en: The location address
cs: Adresu místa

en: The location town
cs: Umístění města

en: The main description of your RSS events feed.
cs: Hlavní popis vašich akcí RSS feed.

en: The main title of your RSS events feed.
cs: Hlavní titulek události RSS zdroj.

en: The maximum allowed height for images uploaded, in pixels
cs: Maximální povolená výška nahrané obrázky, v pixelech

en: The maximum allowed size for images uploaded, in bytes
cs: Maximální povolená velikost pro obrazy nahrané v bajtech

en: The maximum allowed width for images uploades
cs: Maximální povolená šířka obrázků obrázky

en: The message displayed when no %s are available.
cs: Tato zpráva zobrazí, když ne %s jsou k dispozici.

en: The message displayed when no events are available.
cs: Tato zpráva zobrazí, když Žádné akce k dispozici.

en: The message to be displayed in the list generated by <code>#_CATEGORYNEXTEVENTS</code>, <code>#_CATEGORYNEXTEVENTS</code> and <code>#_CATEGORYALLEVENTS</code> when no events are available.
cs: Zprávy se zobrazí v seznamu, vytvořené <code>#_CATEGORYNEXTEVENTS</code>, <code>#_CATEGORYNEXTEVENTS</code> a <code>#_CATEGORYALLEVENTS</code> Při Žádné akce k dispozici.

en: The message to be displayed in the list generated by <code>#_LOCATIONNEXTEVENTS</code>, <code>#_LOCATIONNEXTEVENTS</code> and <code>#_LOCATIONALLEVENTS</code> when no events are available.
cs: Zprávy se zobrazí v seznamu, vytvořené <code>#_LOCATIONNEXTEVENTS</code>, <code>#_LOCATIONNEXTEVENTS</code> a <code>#_LOCATIONALLEVENTS</code> Při Žádné akce k dispozici.

en: The message to be displayed in the list generated by <code>#_TAGNEXTEVENTS</code>, <code>#_TAGNEXTEVENTS</code> and <code>#_TAGALLEVENTS</code> when no events are available.
cs: Zprávy se zobrazí v seznamu, vytvořené <code>#_TAGNEXTEVENTS</code>, <code>#_TAGNEXTEVENTS</code> a <code>#_TAGALLEVENTS</code> Při Žádné akce k dispozici.

en: The name of the location
cs: Název místa

en: The option below allows you to disable user accounts and assign all bookings to a parent user, yet you will still see the supplied booking personal information for each booking. When this mode is enabled, extra booking information about the person is stored alongside the booking record rather than as a WordPress user.
cs: Z níže uvedených možností můžete vypnout uživatelské účty a přidělit veškeré rezervace na mateřské uživatele, ale stále budete vidět dodaných rezervace osobní údaje pro každou rezervaci. Je-li tato režim, zvláštní rezervace informace o osobě uložena vedle hotelu záznam, nikoli jako uživatel WordPress.

en: The port through which you e-mail notifications will be sent. Make sure the firewall doesn't block this port
cs: Port, přes který budete e-mailem zaslat. Ujistěte se, že firewall neblokuje tento port

en: The separator appearing on the above title when more than one events are taking place on the same day.
cs: Oddělovač se objeví na nad titulem, když více než jeden události se konají ve stejný den.

en: The subject of the email sent to the person making a booking that is awaiting administrator approval. Not relevant if bookings don't require approval.
cs: Předmět e-mailu zaslaného osobě, která rezervaci, která je čeká schválení administrátorem. Není relevantní, jestliže rezervace nevyžadují schválení.

en: The text format inside the map balloons.
cs: V textovém formátu map balóny.

en: The title that will appear in the calendar.
cs: Titul, který se objeví v kalendáři.

en: There is a newer version of Events Manager Pro which is required for this current version of Events Manager. Please go to the plugin website and download the latest update.
cs: K dispozici je novější verze událostí Manager Pro, která je potřebná pro tuto aktuální verzi událostí Manager. Přejděte na stránky pluginu a stáhněte nejnovější aktualizace.

en: There was a problem creating a user account, please contact a website administrator.
cs: Tam byl problém vytvořit uživatelský účet, obraťte se na správce webu.

en: There was a problem saving the booking.
cs: Došlo k problému při ukládání rezervace.

en: There was a problem saving the recurring events.
cs: Došlo k problému při ukládání opakujících se událostí.

en: There was a problem saving the ticket booking.
cs: Došlo k problému při ukládání rezervace vstupenek.

en: There was a problem saving the ticket.
cs: Došlo k problému při ukládání lístek.

en: There were some errors saving your location.
cs: Tam byly některé chyby, uložení polohy.

en: These can be overriden when using shortcode or template tags.
cs: Ty mohou být překryté při použití krátký kód nebo šablony tagy.

en: These pages allow you to provide an event management interface outside the admin area on whatever page you want on your website. Bear in mind that this is overriden by BuddyPress if activated.
cs: Tyto stránky umožňují poskytovat rozhraní pro správu událostí mimo území admin na cokoliv stránku, kterou chcete na svých webových stránkách. Mějte na paměti, že je to tím, překryté BuddyPress pokud je aktivní.

en: This accepts %s and %s placeholders.
cs: To přijímá %s a %s zástupné symboly.

en: This accepts %s placeholders.
cs: To přijímá %s zástupné symboly.

en: This accepts %s, %s and %s placeholders.
cs: To přijímá %s, %s a %s zástupné symboly.

en: This cannot be undone.
cs: To nelze vrátit zpět.

en: This content will appear just above your code for the %s list format below. Default is blank
cs: Tento obsah se zobrazí jen nad kód %s formát seznamu níže. Výchozí hodnota je prázdná

en: This content will appear just above your code for the default event list format. Default is blank
cs: Tento obsah se zobrazí jen nad kódu pro seznam výchozí událost formátu. Výchozí hodnota je prázdná

en: This content will appear just below your code for the %s list format above. Default is blank
cs: Tento obsah se zobrazí těsně pod kód %s formát seznamu výše. Výchozí hodnota je prázdná

en: This content will appear just below your code for the default event list format. Default is blank
cs: Tento obsah se zobrazí přímo pod kód pro seznam výchozí událost formátu. Výchozí hodnota je prázdná

en: This disables user registrations for bookings.
cs: Zakáže uživatelské registrace pro rezervace.

en: This email already exists in our system, please log in to register to proceed with your booking.
cs: Tento e-mail již v našem systému, přihlašte se zaregistrovat pokračovat s vaší rezervaci.

en: This event does not have a physical location.
cs: Tato událost nemá fyzické umístění.

en: This event is fully booked.
cs: Tato akce je již plně obsazen.

en: This event repeats
cs: Tato událost se opakuje

en: This event spans every day between the beginning and end date, with start/end times applying to each day.
cs: Tato akce trvá každý den od začátku a na konci dne, se systémem Start / konec doby se vztahují na každý den.

en: This is a recurring event.
cs: Jedná se o opakující se události.

en: This is sent when a person's booking is confirmed. This will be sent automatically if approvals are required and the booking is approved. If approvals are disabled, this is sent out when a user first submits their booking.
cs: To je vyslán při potvrzení rezervace osoby. To bude odeslána automaticky, pokud jsou nutné povolení a rezervace je schválen. Je-li povolení jsou zakázány, je to poslal, když uživatel poprvé předkládá svou rezervaci.

en: This only setting only matters if you selected 'Yes' to above. You will notice the events page titles aren't being rewritten, and you have a new title underneath the default page name. This is where you control the HTML of this title. Make sure you keep the #_PAGETITLE placeholder here, as that's what is rewritten by events manager. To control what's rewritten in this title, see settings further down for page titles.
cs: Toto nastavení jen záleží jen pokud jste zvolili "Ano" výše. Můžete si všimnout, události, názvy stránek nejsou přepsány, a máte nový titul pod názvem výchozí stránku. To je místo, kde můžete ovládat HTML tohoto titulu. Ujistěte se, že budete mít #_PAGETITLE symbol zde, stejně jako je to, co je přepsána událostmi Manager. Kontrolovat, co je přepsán v této hlavě, viz Nastavení níže na stránce titulů.

en: This option allows you to select the default category when adding an event.
cs: Tato volba umožňuje vybrat výchozí kategorii při přidávání události.

en: This option allows you to select the default location when adding an event.
cs: Tato volba umožňuje nastavit výchozí umístění při přidávání události.

en: This option allows you to select which page to use as an events page. If you do not select an events page, to display event lists you can enable event archives or use the appropriate shortcodes and/or template tags.
cs: Tato volba umožňuje vybrat, které stránky používají jako události stránky. Pokud si nevyberete stránce Události k zobrazení seznamu událostí můžete povolit archiv akcí nebo použít příslušnou zkratková a / nebo šablony tagy.

en: This option allows you to select which page to use as the %s page.
cs: Tato volba umožňuje vybrat, které stránky k použití jako %s stránky.

en: This option allows you to select which page to use as the %s page. If you do not select no %s page, to display lists you can enable archives or use the appropriate shortcodes and/or template tags.
cs: Tato volba umožňuje vybrat, které stránky k použití jako %s strana. Pokud si nevyberete žádnou %s strana, pro zobrazení seznamu můžete povolit archivy nebo použít příslušnou zkratková a / nebo šablony tagy.

en: This options allows to display the calendar in the events page, instead of the default list. It is recommended not to display both the calendar widget and a calendar page.
cs: Tato volba umožňuje zobrazení kalendáře na stránce Události, místo výchozího seznamu. Doporučuje se, aby i zobrazení kalendáře widget a stránky kalendáře.

en: This page corresponds to <strong>Events Manager</strong> events page. Its content will be overriden by Events Manager, although if you include the word CONTENTS (exactly in capitals) and surround it with other text, only CONTENTS will be overwritten. If you want to change the way your events look, go to the <a href='%s'>settings</a> page.
cs: Tato stránka odpovídá <strong>Events Manager</strong> události stránky. Její obsah bude překryté tím Events Manager, Pokud ale obsahují slovo CONTENTS (přesně ve městech) a obklopují jej s dalším textem, pouze CONTENTS bude přepsán.Pokud chcete změnit způsob, jakým Vaše akce vypadat, přejděte na <a href='%s'>nastavení</a> strana.

en: This will be sent automatically when a booking is rejected. Not relevant if bookings don't require approval.
cs: To bude odeslána automaticky, pokud je odmítnuta rezervace. Není relevantní, jestliže rezervace nevyžadují schválení.

en: This will be sent to the person when they first submit their booking. Not relevant if bookings don't require approval.
cs: To bude zaslána osobě, když poprvé podání rezervace. Není relevantní, jestliže rezervace nevyžadují schválení.

en: This will be sent when a user cancels their booking.
cs: To bude odeslána, když uživatel zruší své rezervace.

en: This will control how many %s are shown on one list by default.
cs: To bude určovat, kolik %s jsou uvedeny na jednom seznamu ve výchozím nastavení.

en: This will control how many events are shown on one list by default.
cs: To bude určovat, kolik událostí se zobrazují na jednom seznamu ve výchozím nastavení.

en: Thu
cs: čt.

en: Thursday
cs: čtvrtek

en: Ticket
cs: jízdenka

en: Ticket Name
cs: Název vstupenek

en: Ticket Name (Ascending)
cs: Název vstupenek (vzestupně)

en: Ticket Name (Descending)
cs: Název vstupenek (sestupně)

en: Ticket Price (Ascending)
cs: Cena jízdenky (vzestupně)

en: Ticket Price (Descending)
cs: Cena jízdenky (sestupně)

en: Ticket Type
cs: Typ letenky

en: Ticket booking created
cs: Rezervace vstupenek vytvořil

en: Ticket created
cs: Rezervace vstupenek vytvořil

en: Ticket for %s
cs: Vstupenka na %s

en: Tickets
cs: Vstupenky

en: Time Format
cs: Formát času

en: Time Seperator
cs: Moje Rezervace času

en: Title
cs: Titul

en: To manage the whole set, <a href="%s">edit the recurring event template</a>.
cs: Chcete-li spravovat celou sadu, <a href="%s"> upravit opakované události šablony </a>.

en: To reduce the clutter on your calendar, you can add a limit to events displayed in one day on the calendar.
cs: Chcete-li snížit nepořádek v kalendáři můžete přidat omezení událostí zobrazených v jeden den v kalendáři.

en: To update your network blogs with the latest Events Manager automatically, click the update button below.
cs: Chcete-li aktualizovat sítě blogy s posledními událostmi Manager automaticky, klepněte na tlačítko Aktualizovat níže.

en: Today's events
cs: Dnešní události

en: Tomorrow's events
cs: Zítřejší Události

en: Total
cs: celkový

en: Total (inc. tax)
cs: celkový (zahrnovat daňové)

en: Totals
cs: součty

en: Town
cs: město

en: Trying to perform an illegal action.
cs: Snažím se hrát protiprávního jednání.

en: Tue
cs: út.

en: Tuesday
cs: úterý

en: Uh Oh! For some reason WordPress could not create an events page for you (or you just deleted it). Not to worry though, all you have to do is create an empty page, name it whatever you want, and select it as your events page in your <a href="%s">settings page</a>. Sorry for the extra step! If you know what you are doing, you may have done this on purpose, if so <a href="%s">ignore this message</a>
cs: Uh Oh! Z nějakého důvodu WordPress Nelze vytvořit události, stránky pro Vás (nebo jste právě odstranili). Není se čeho bát když vše, co musíte udělat, je vytvořit prázdnou stránku, pojmenujte ho jak chcete, a zvolte ji jako svůj stránce Události v <a href="%s"> stránce nastavení </a>. Omlouvám se za další krok! Pokud víte, co děláte, můžete si to udělal schválně, pokud ano, <a href="%s"> tuto zprávu ignorovat </a>

en: Unapprove
cs: neschválené

en: Unauthorized Access
cs: neoprávněnému přístupu

en: Undo
cs: zrušit

en: Uninstall
cs: odinstalovat

en: Uninstall Events Manager
cs: odinstalovat Events Manager

en: Uninstall and Deactivate
cs: Odinstalovat a deaktivovat

en: Uninstall/Reset
cs: Odinstalovat / Reset

en: Upcoming
cs: nadcházející

en: Update
cs: aktualizovat

en: Update Blogs
cs: aktualizace Blogy

en: Update Event Category
cs: Aktualizace Kategorie události

en: Update Event Tag
cs: Aktualizovat událost Tag

en: Update Network
cs: aktualizace sítě

en: Update location
cs: aktualizace místo

en: Upload/change picture
cs: Přidat / Změnit obrázek

en: Use SMTP authentication?
cs: Použít ověření SMTP?

en: Use Visual Editor?
cs: Použití Visual Editor?

en: Use dropdown for locations?
cs: Použijte rozbalovací pro umístění?

en: Use the buttons below to uninstall Events Manager completely from your system or reset Events Manager to original settings and keep your event data.
cs: Pomocí tlačítek pod odinstalovat Události manažer zcela ze systému nebo resetovat události vedoucí k původnímu nastavení a vaše data události.

en: User Capabilities
cs: Uživatel možnosti

en: User can create and edit %s
cs: Uživatel může vytvářet a upravovat %s

en: User can delete %s categories and tags.
cs: Uživatel může odstranit %s kategorií a značek.

en: User can delete other users %s
cs: Uživatel může odstranit ostatních uživatelů %s

en: User can delete their own %s
cs: Uživatel může smazat jejich %s

en: User can edit %s categories and tags.
cs: Uživatel může editovat %s kategorií a značek.

en: User can edit other users %s
cs: Uživatel může upravovat ostatní uživatelé %s

en: User can manage other users individual bookings and event booking settings.
cs: Uživatel může spravovat ostatní uživatele individuálních rezervací a nastavení událostí rezervace.

en: User can upload images along with their events and locations.
cs: Uživatel může vkládat obrázky spolu s jejich akcí a lokalit.

en: User can use and manage bookings with their events.
cs: Uživatel může použít a spravovat rezervace s jejich akcí.

en: User can use other user locations for their events.
cs: Uživatel může použít i jiné uživatele míst pro jejich akce.

en: User can view private %s
cs: Uživatel může zobrazit soukromé %s

en: User deleted by administrators
cs: Uživatel smazán správci

en: User must log in
cs: Uživatel se musí přihlásit

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Username: %s
cs: Uživatelské jméno: %s

en: Users can now use the WordPress editor for easy HTML entry in the submission form.
cs: Uživatelé nyní mohou pomocí editoru HTML WordPress pro snadný vstup do formuláře pro podání.

en: Users can publish %s and skip any admin approval
cs: Uživatelé mohou publikovat %s a přeskočit schválení správce

en: Users can view their bookings for other events on this page.
cs: Uživatelé si mohou prohlížet své rezervace na jiné události, na této stránce.

en: View
cs: pohled

en: View Bookings
cs: Zobrazit Rezervace

en: View Event
cs: Zobrazit událost

en: View Event Bookings
cs: Zobrazit událost Rezervace

en: View Location
cs: Zobrazit umístění

en: View all categories
cs: Zobrazit všechny kategorie

en: View all posts in %s
cs: Zobrazit všechny příspěvky v %s

en: View/Edit Event
cs: Zobrazit / Upravit událost

en: WARNING! You will delete ALL recurrences of this event, including booking history associated with any event in this recurrence. To keep booking information, go to the relevant single event and save it to detach it from this recurrence series.
cs: VAROVÁNÍ! Budete odstranit všechny recidivy této události, včetně rezervace historie spojené s událostí v tomto opakování. Chcete-li zachovat informace o rezervacích naleznete na příslušné jednorázovou akci a uložte ji odpojit od tohoto opakování seriálu.

en: WARNING: This is a event belonging to the group "%s". Other group admins can also modify this event.
cs: UPOZORNĚNÍ: Jedná se o akce, které patří do skupiny "%s". Druhá skupina administrátoři mohou také změnit tuto událost.

en: WARNING: This is a recurrence in a set of recurring events.
cs: VAROVÁNÍ: Toto je opakování v souboru opakující se události.

en: WARNING: This is a recurring event.
cs: UPOZORNĚNÍ: Jedná se o opakující se události.

en: Warning: Changing these values may result in exposing previously hidden information to all users.
cs: Upozornění: Změna těchto hodnot může vést k odhalení dosud skrytých informací pro všechny uživatele.

en: Wed
cs: středa

en: Wednesday
cs: středa

en: Weekly
cs: týdenní

en: When
cs: kdy

en: When Events Manager displays lists of events the default behaviour is ordering by start date in ascending order. To change this, modify the values above.
cs: Při události Manager se zobrazí seznam akcí, výchozí chování je Řazení podle data zahájení ve vzestupném pořadí. Chcete-li změnit, upravte hodnoty výše.

en: When a booking cannot be made due to an error when filling the form. Below this, there will be a dynamic list of errors.
cs: Když si rezervaci nemělo být kvůli chybě při vyplňování formuláře. Pod tímto, bude dynamický seznam chyb.

en: When a booking cannot be made due to lack of spaces.
cs: Když si rezervaci nemělo být kvůli nedostatku prostor.

en: When a booking is made by a user, a feedback message is shown depending on the result, which can be customized below.
cs: Je-li rezervace provedena uživatelem, je zpětná vazba zpráva na obrázku v závislosti na výsledku, který lze upravit níže.

en: When a booking is registered and confirmed.
cs: Pokud je rezervace zapsána a potvrzena.

en: When a booking is registered but pending.
cs: Je-li registrovaný uživatel, ale čeká rezervaci.

en: When a user must log in before making a booking.
cs: Když se uživatel musí přihlásit ještě před provedením rezervace.

en: When a user submits their event, you can display a new event form again.
cs: Když uživatel odešle svou akci, můžete zobrazit novou událost formulář znovu.

en: When displaying global %s on the main site you have the option of users viewing the %s details on the main site or being directed to the sub-site.
cs: Při zobrazení globální %s na hlavní stránce máte možnost uživatelům, kteří zobrazují %s detaily na hlavní stránce, nebo směřuje k sub-stránky.

en: When displaying ticket prices and booking totals, include the tax automatically?
cs: Při zobrazení Ceny vstupenek a rezervace součty, zahrnuje daň, automaticky?

en: Where
cs: kde

en: Whilst they will still appear using placeholders, you need to <a href="%s">migrate your location and event images</a> in order for them to appear in your edit forms and media library. <a href="%s">Dismiss message</a>
cs: Zatímco oni budou stále zobrazovat pomocí zástupných symbolů, musíte <a href="%s"> migraci umístění a události obrázky </a>, aby pro ně objeví v upravovat formuláře a knihovny médií. <a href="%s"> Odmítnout zprávu </a>

en: Would you like to allow users to submit bookings anonymously? If so, you can use the new [event_form] shortcode or <code>em_event_form()</code> template tag with this enabled.
cs: Chcete umožnit uživatelům, aby předložily rezervace anonymně? Pokud ano, můžete využít nové [event_form] shortcode nebo <code>em_event_form()</code> šablona tag s tímto povolena.

en: Yes
cs: ano

en: You <strong>must</strong> have assigned a %s page in your <a href="%s">main blog settings</a> for this to work.
cs: Můžete <strong>musí</strong> přiřadili %s tránku v <a href="%s"> hlavní nastavení blogu </a> pro tuto práci.

en: You already have booked a seat at this event.
cs: Ty už si rezervovali místo na této akci.

en: You are currently attending this event. <a href="%s">Manage my bookings</a>
cs: Ty jsou v současné době účast na této akci. <a href="%s">Správa Moje rezervace</a>

en: You are currently viewing your public page, this is what other users will see.
cs: Právě prohlížíte vaší veřejné stránce, to je to, co ostatní uvidí.

en: You are in Events Manager debug mode. To turn debug mode off, go to the <a href="%s">settings</a> page.
cs: Nacházíte se v módu akce Správci ladění. Chcete-li režim ladění vypnout, jít na <a href="%s">nastavení</a> strana.

en: You are trying to book a non-existent ticket for this event.
cs: Snažíte se kniha neexistující vstupenky na tuto akci.

en: You can add private notes below for internal reference that only event managers will see.
cs: Můžete přidat soukromé poznámky níže pro interní reference, že jen akce manažerů uvidí.

en: You can allow users to publicly submit events on your blog by using the %s shortcode, and enabling anonymous submissions below.
cs: Můžete uživatelům umožnit veřejnosti předkládat události do svého blogu pomocí %s krátký kód, a umožňuje anonymní příspěvky níže.

en: You can also add event attributes here, one per line in this format <code>#_ATT{key}</code>. They will not appear on event pages unless you insert them into another template below, but you may want to store extra information about an event for other uses. <a href='%s'>More information on placeholders.</a>
cs: Můžete také přidat akci atributy tady, jeden na řádku v tomto formátu <code>#_ATT{key}</code>. Ty se nezobrazí na stránkách akce, pokud vložíte do jiné šablony níže, ale můžete uložit další informace o akci pro jiné účely.<a href='%s'>Více informací na vyhrazená místa.</a>

en: You can change the permalink structure of your events, locations, categories and tags here. Be aware that you may want to set up redirects if you change your permalink structures to maintain SEO rankings.
cs: Můžete změnit strukturu permalink vašich akcí, umístění, kategorie a tagy. Uvědomte si, že budete chtít nastavit přesměrování, pokud změníte permalink struktury k udržení SEO žebříčku.

en: You can choose whether or not to show unavailable tickets to visitors.
cs: Můžete si vybrat, zda chcete zobrazovat k dispozici vstupenky na návštěvníky.

en: You can have single or multiple tickets, where certain tickets become availalble under certain conditions, e.g. early bookings, group discounts, maximum bookings per ticket, etc.
cs: Můžete mít jednu nebo více vstupenek, některé lístky se availalble za určitých podmínek, např. časné rezervace, skupinové slevy, maximálně Rezervace na letenku, atd.

en: You can now give fine grained control with regards to what your users can do with events. Each user role can have perform different sets of actions.
cs: Nyní si můžete dát jemnozrnné řízení s ohledem na to, co uživatelé mohou dělat s událostmi. Každý uživatel může mít roli plnit různé typy kroků.

en: You cannot delete a ticket that has a booking on it.
cs: Nemůžete mazat lístek, který má rezervaci na to.

en: You cannot delete tickets if there are any bookings associated with them. Please delete these bookings first.
cs: Nemůžete mazat Vstupenky Pokud existují nějaké rezervace s nimi. Prosím smazat rezervací napřed.

en: You cannot edit saved locations here.
cs: Nemůžete upravovat uložená místa zde.

en: You cannot manage this %s.
cs: Nemůžete ovládat tento %s.

en: You cannot read private %s
cs: Nemůžete číst soukromé %s

en: You cannot view others %s
cs: Nelze zobrazit další %s

en: You do not have any bookings.
cs: Nemáte žádné rezervace.

en: You do not have permission to create/edit %s.
cs: Nemáte oprávnění k vytváření / editaci %s.

en: You do not have permission to delete %s
cs: Nemáte oprávnění k odstranění %s

en: You do not have permission to delete others %s
cs: Nemáte oprávnění k odstranění dalších %s

en: You do not have permission to edit %s
cs: Nemáte oprávnění k úpravám %s

en: You do not have permission to edit others %s
cs: Nemáte oprávnění k úpravám dalších %s

en: You do not have permission to manage %s
cs: Nemáte oprávnění ke správě %s

en: You do not have permission to manage others %s
cs: Nemáte oprávnění ke správě ostatní %s

en: You do not have permission to publish %s
cs: Nemáte oprávnění k publikování %s

en: You do not have permission to upload images
cs: Nemáte oprávnění vkládat obrázky

en: You do not have the rights to manage this %s.
cs: Nemáte právo spravovat tento %s.

en: You do not have the rights to manage this event.
cs: Nemáte právo spravovat tuto událost.

en: You do not have the rights to manage this ticket.
cs: Nemáte právo spravovat tento lístek.

en: You don't have any custom attributes defined in any of your Events Manager template settings. Please add them the <a href='%s'>settings page</a>
cs: Nemáte žádné vlastní atributy definované v některé z vašich akcí Správce nastavení šablony. Prosím, přidejte <a href='%s'>nastavení stránky</a>

en: You have %s confirmed bookings
cs: jste %s potvrzené rezervace

en: You have %s pending bookings
cs: jste %s až Rezervace

en: You have a confirmed booking
cs: Máte potvrzenou rezervaci

en: You have a pending booking
cs: Máte čekající rezervaci

en: You have successfully submitted your event, which will be published pending approval.
cs: Úspěšně jste zadali svou akci, která bude zveřejněna čeká na schválení.

en: You must log in or register to make a booking.
cs: Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat k vytvoření rezervace.

en: You must log in to cancel your booking.
cs: Musíte se přihlásit zrušit svou rezervaci.

en: You must log in to view and manage your bookings.
cs: Musíte se přihlásit pro zobrazení a správu rezervace.

en: You must log in to view and manage your events.
cs: Musíte se přihlásit pro zobrazení a správu událostí.

en: You must log in to view and manage your locations.
cs: Musíte se přihlásit k prohlížení a správu vašich místech.

en: You must request at least one space to book an event.
cs: Musíte požádat alespoň o jedno místo knihu událost.

en: Your %s details are incorrect and cannot be published, please correct these errors first:
cs: Váš %s údaje jsou nesprávné a nemohou být zveřejněny, prosím, opravit tyto chyby jako první:

en: Your booking has been recorded
cs: Vaše rezervace byla zaznamenána

en: Your event details are incorrect and recurrences cannot be created, please correct these errors first:
cs: Vaši akci údaje jsou nesprávné a recidiv nemůže být vytvořen, prosím, opravit tyto chyby jako první:

en: [%s] New User Registration
cs: [%s] Registrace nového uživatele

en: [%s] Your username and password
cs: [%s]Vaše uživatelské jméno a heslo

en: [No %s Page]
cs: [ne %s strana]

en: all events
cs: všechny akce

en: and
cs: a

en: between
cs: mezi

en: bookings
cs: Rezervace

en: categories
cs: kategorie

en: category
cs: kategorie

en: dates
cs: data

en: day
cs: den

en: day(s)
cs: den (dny)

en: days
cs: dnů

en: e.g. %s - you can use / seperators too
cs: např. %s - můžete použít / separátor i

en: end date, end time, event name
cs: datum ukončení, konec času, názvu akce

en: event
cs: událost

en: events
cs: události

en: every
cs: každý

en: every %s days
cs: každý %s dnů

en: every %s months
cs: každý %s měsíců

en: every %s weeks
cs: každý %s týdnů

en: every week
cs: každý týden

en: everyday
cs: každodenní

en: export csv
cs: exportovat do CSV

en: first
cs: první

en: fourth
cs: čtvrtý

en: iCal Feed Settings
cs: Nastavení iCal Feed

en: iCal Limit
cs: omezení iCal

en: iCal Title
cs: titul iCal

en: last
cs: poslední

en: location
cs: umístění

en: locations
cs: míst

en: manage bookings
cs: Správa rezervace

en: month on the
cs: měsíc

en: months on the
cs: měsíců

en: name, end date, end time
cs: jméno, datum ukončení, konec času

en: name, start date, start time
cs: jméno, datum, čas zahájení

en: no default category
cs: žádné výchozí kategorie

en: no default country
cs: žádné výchozí země

en: no default location
cs: žádné výchozí místo

en: no events
cs: žádné události

en: none selected
cs: Nevybráno

en: of each month
cs: každého měsíce

en: printable view
cs: Zobrazit pro tisk

en: recurring events
cs: opakujících se událostí

en: required
cs: požadovaný

en: second
cs: druhý

en: spaces.
cs: prostory.

en: start date, start time, event name
cs: datum, čas začátku, název události

en: tag
cs: den

en: tags
cs: tagy

en: the first %s of the month
cs: první %s měsíce

en: the fourth %s of the month
cs: čtvrtý %s měsíce

en: the last %s of the month
cs: poslední %s měsíce

en: the second %s of the month
cs: druhé %s měsíce

en: the third %s of the month
cs: the third %s měsíce

en: third
cs: třetí

en: times
cs: doba

en: to
cs: na

en: week on
cs: týden

en: weeks on
cs: týdny

en: wrote
cs: napsal
