Events Manager 5.1.2 - en to nl translation catalogue (980 entries)

en:  is required.
nl: is vereist.

en: #_BOOKINGNAME (#_BOOKINGEMAIL) cancelled his booking at #_NAME on #F #j, #Y. He wanted to reserve #_BOOKINGSPACES spaces.<br/> Now there are #_BOOKEDSPACES spaces reserved, #_AVAILABLESPACES are still available.<br/>Yours faithfully,<br/>Events Manager - http://wp-events-plugin.com
nl: #_BOOKINGNAME (#_BOOKINGEMAIL) heeft de reservering voor #_NAME on #F #j, #Y ingetrokken. De reservering was voor #_BOOKINGSPACES plaatsen.<br/> Er zijn nu #_BOOKEDSPACES plaatsen gereserveerd, #_AVAILABLESPACES zijn nog beschikbaar.<br/>Met vriendelijke groet,<br/>Uw reserveringssite.

en: #_BOOKINGNAME (#_BOOKINGEMAIL) will attend #_NAME on #F #j, #Y. He wants to reserve #_BOOKINGSPACES spaces.<br/> Now there are #_BOOKEDSPACES spaces reserved, #_AVAILABLESPACES are still available.<br/>Yours faithfully,<br/>Events Manager - http://wp-events-plugin.com
nl: #_BOOKINGNAME (#_BOOKINGEMAIL) will #_NAME on #F #j, #Y bijwonen en wil #_BOOKINGSPACES plaatsen reserveren.<br/> Er zijn nu #_BOOKEDSPACES plaatsen gereserveerd, #_AVAILABLESPACES zijn nog beschikbaar.<br/>Met vriendelijke groet,<br/>Uw reserveringssite.

en: %s Capabilities
nl: %s rechten

en: %s List Formats
nl: %s Lijst opmaak

en: %s List/Archives
nl: %s lijsten/archieven

en: %s Options
nl: %s opties

en: %s Page
nl: %s pagina

en: %s Pages
nl: %s pagina's

en: %s Settings
nl: %s instellingen

en: %s added the event %s
nl: %s heeft het evenement %s toegevoegd

en: %s added the event %s to %s.
nl: %s heeft het evenement toegevoegd %s aan %s.

en: %s belonging to other sub-sites will have an extra slug preppended to it so that your main site can differentiate between its own %s and those belonging to other sites in your network.
nl: %s behoren tot andere sub-sites hebben een extra slug zodat de hoofdsite het verschil kan bepalen tussen zijn eigen %s en die van andere sites in uw netwerk.

en: %s could not be deleted
nl: %s kon niet worden verwijderd.

en: %s could not be deleted.
nl: %s kon niet worden verwijderd.

en: %s created.
nl: %s aangemaakt.

en: %s deleted
nl: %s verwijderd

en: %s is attending %s of the group %s.
nl: %s is bezoeker %s van de groep %s.

en: %s is attending %s.
nl: %s bezoekt %s.

en: %s list footer format
nl: %s lijst voettekst opmaak

en: %s list header format
nl: %s lijst kop opmaak

en: %s list item format
nl: %s lijst evenementregels opmaak

en: %s page
nl: %s pagina

en: %s successfully deleted
nl: %s succesvol verwijderd

en: %s successfully deleted.
nl: %s succesvol verwijderd.

en: %s successfully duplicated.
nl: %s succesvol gekopiëerd.

en: %s users cancelled bookings.
nl: %s gebruikers hebben reserveringen ingetrokken

en: %s will not be attending %s anymore.
nl: %s is geen bezoeker %s meer.

en: %s will not be attending %s of group %s anymore.
nl: %s is geen bezoekerg %s van groep %s meer.

en: (not applicable with event ownership on presently, coming soon!)
nl: (nog niet beschikbaar met evenementseigendom, komt snel!)

en: 1,2,3 or 2 (0 = all)
nl: 1,2,3 of 2 (0 = allen)

en: <li>No events in this category</li>
nl: <li>Geen evenementen in deze categorie</li>

en: <li>No events in this location</li>
nl: <li>Geen evenementen op deze locatie</li>

en: <li>No events in this tag</li>
nl: <li>Geen evenementen in deze tag</li>

en: <p>Events Manager is ready to go! It is highly recommended you read the <a href='%s'>Getting Started</a> guide on our site, as well as checking out the <a href='%s'>Settings Page</a>. <a href='%s' title='Don't show this advice again'>Dismiss</a></p>
nl: <p>Events Manager is klaar om te starten! Lees eerst de <a href='%s'>Getting Started</a> op onze site, en de  <a href='%s'>Instellingen</a>. <a href='%s' title='Toon dit advies niet meer'>Uitschakelen</a></p>

en: <strong>ERROR</strong>: Couldn&#8217;t register you... please contact the <a href="mailto:%s">webmaster</a> !
nl: <strong>FOUT</strong>: Het registreren is niet gelukt. neem contact op met de <a href="mailto:%s">webmaster</a> !

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
nl: <strong>FOUT</strong>: voer een gebruikersnaam in a.u.b.

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your e-mail address.
nl: <strong>FOUT</strong>: Voer uw e-mailadres in a.u.b.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
nl: <strong>FOUT</strong>: Het e-mailadres is niet correct.

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dit e-mail adres is al geregistreerd, gebruik een ander adres a.u.b.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered, please choose another one.
nl: <strong>FOUT</strong>: Deze gebruikersnaam is al geregistreerd, kies een andere gebruikersnaam a.u.b.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
nl: <strong>FOUT</strong>: De gebruikersnaam is niet gelding omdat het ongeldige karrakters bevat. Voer een geldige gebruikersnaam in a.u.b.

en: <strong>Note:</strong> ticket availability not taken into account (i.e. you can overbook). Confirmation email is not resent automatically.
nl: <strong>Let op:</strong> er wordt geen rekening gehouden met het aantal beschikbare plaatsbewijzen (u kunt overreserveren). Bevestigings e-mail wordt niet automatisch opnieuw verzonden.

en: <strong>Warning : </strong> Various features afforded to users with an account will not be available, e.g. viewing bookings. Once you enable this and select a user, modifying these values will prevent older non-user bookings from displaying the correct information.
nl: <strong>Waarschuwing : </strong> Verschillende opties voor gebruikers met een account zullen niet mogelijk zijn, bijv. reserveringen inzien. Als u dit inschakelt en een gebruiker selecteerd resulteerd het aanpassen van deze waarde erin dat oudere niet gebruikers reserveringen verkeerde informatie weergeven.

en: A new event has been submitted by #_CONTACTNAME.<br/>Name : #_EVENTNAME <br/>Date : #_EVENTDATES <br/>Time : #_EVENTTIMES <br/>Please visit #_EDITEVENTURL to review this event for approval.
nl: Er is een nieuw evenement aangemeldt door #_CONTACTNAME.<br/>Evenement : #_EVENTNAME <br/>Data : #_EVENTDATES <br/>Tijd : #_EVENTTIMES <br/>Ga naar #_EDITEVENTURL om dit evenement te bekijken en/of goed te keuren.

en: A new user account has been created for you. Please check your email for access details.
nl: Er is een nieuw gebruikersaccount voor u aangamaakt. Controleer u e-mail voor toegangsgegevens.

en: A user cancelled a booking
nl: Een gebruiker heeft een reservering ingetrokken

en: Add Event
nl: Evenement toevoegen

en: Add Location
nl: Locatie toevoegen

en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Add New Event
nl: Evenement toevoegen

en: Add New Event Category
nl: Voeg evenement categorie toe

en: Add New Event Tag
nl: Voeg evenement tag toe

en: Add New Location
nl: Locatie toevoegen

en: Add New Recurring Event
nl: Voeg een nieuwe evenementenreeks toe

en: Add Recurring Event
nl: Terugkerend evenement toevoegen

en: Add Ticket
nl: Voeg plaatsbewijs toe

en: Add a start or end date (or both) to impose time constraints on ticket availability. Leave either blank for no upper/lower limit.
nl: Voeg een start- of einddatum (of beide) in om een tijdbeperking voor de beschikbare plaatsbewijzen op te geven. Of laat leeg als er geen limiet is.

en: Add a tax rate to your ticket prices (entering 10 will add 10% to the ticket price).
nl: Voeg een BTW tarief aan uw plaatsbewijzen toe (voer 19 in om 19% aan de prijs toe te voegen)

en: Add location
nl: Locatie toevoegen

en: Add new ticket
nl: Nieuw plaatsbewijs toevoegen

en: Add or remove events
nl: Evenement toevoegen of verwijderen

en: Add tax to ticket price?
nl: Btw toevoegen aan de prijs van het plaatsbewijs?

en: Address
nl: Adres

en: Address:
nl: Adres

en: Administrator Email
nl: Beheerders e-mail

en: All
nl: Alle

en: All %s
nl: Alle %s

en: All Ascending
nl: Alles oplopend

en: All Categories
nl: Alle categorieën

en: All Cities/Towns
nl: Alle plaatsen

en: All Countries
nl: Alle landen

en: All Day
nl: Hele dag

en: All Descending
nl: Alles aflopend

en: All Event Categories
nl: Alle categorieen

en: All Event Tags
nl: Alle evenementen steekwoorden

en: All Events
nl: Alle evenementen

en: All Regions
nl: Alle regio's

en: All States
nl: Alle staten

en: All countries text
nl: Alle landen tekst

en: All day
nl: De hele dag

en: All events
nl: Alle evenementen

en: All events link text?
nl: Alle evenementen link tekst?

en: All events will be moved to trash.
nl: Alle evenementen worden naar de prullenbak verplaatst.

en: All regions text
nl: Alle regio's tekst

en: All states text
nl: Alle staten tekst

en: All towns/cities text
nl: Alle steden tekst

en: All your settings and events will be permanently deleted. This cannot be undone.
nl: Al uw instellingen worden permanent vewijderd. Dit kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: All your settings, including email templates and template formats for Events Manager will be deleted.
nl: Al uw instellignen, inclusief e-mail templates en layouttemplates voor Event Manager zullen verwijderd worden.

en: Allow %s to appear in the built-in search results.
nl: Sta toe dat %s verschijnen in de ingebouwde zoekresultaten?

en: Allow WordPress post-style archives.
nl: Wordpress post-style archieven toestaan.

en: Allow anonymous event submissions?
nl: Sta anonieme evenementeninvoer toe?

en: Allow double bookings?
nl: Dubbele reserveringen toestaan?

en: Allow guest bookings?
nl: Reserveringen van gasten (niet geregistreerd) toestaan?

en: Allow overbooking when approving?
nl: Overreservering toestaan bij het goedkeuren?

en: Already booked
nl: Al geboekt

en: An email will be sent to the an administrator of your choice when an event is submitted and pending approval.
nl: Er wordt een e-mail naar een beheerder naar uw keuze gestuurd als een evenement is opgegeven en wacht op goedkeuring.

en: An email will be sent to the event contact if someone cancels their booking.
nl: Er wordt een e-mail verzonden naar de contactpersoon voor het evenement als iemand zijn reservering intrekt.

en: An email will be sent to the event contact when a booking is first made.
nl: Er wordt een e-mail verzonden naar de contactpersoon voor het evenement als een reservering voor het eerst is aangemaakt.

en: An email will be sent to the event owner when their event is approved. Users requiring event approval do not have the <code>publish_events</code> capability.
nl: Er wordt een e-mail gestuurd naar de eigenaar van het evenemnt als hun evenement is goedgekeurd. Gebruikers die goedkeuring nodig hebben beschiken niet over de <code>publish_events</code> mogelijkheid.

en: An error occurred.
nl: Er is een fout opgetreden.

en: Anonymous event submissions
nl: Anonieme evenement opgave

en: Anonymous submitters cannot see or modify their event once submitted. You can customize the success message they see here.
nl: Anonieme toevoegers kunnen het evenement niet zien of aanpassen zodra dit ingegeven is. U kunt het succesvol toegevoegd bericht dat zij zien hier aanpassen.

en: Appears as the first default search option.
nl: Verschijnt als de eerste standaard zoekoptie.

en: Appears within the input box.
nl: Deze verschijnt in het invoervak.

en: Apply
nl: Toepassen

en: Approval Required?
nl: Goedkeuring vereist?

en: Approve
nl: Goedkeuren

en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: Are current events past events?
nl: Huidige evenementen als voorbij beschouwen?

en: Are you sure you want to cancel your booking?
nl: Weet u zeker dat u uw reservering wilt cancellen?

en: Are you sure you want to delete all recurrences of this event?
nl: Weet u zeker dat u alle evenementen uit de reeks wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to detach this event? By doing so, this event will be independent of the recurring set of events.
nl: Weet u zeker dat u het evenement wilt loskoppelen, hierdoor wordt het evenement losstaand t.o.v. de serie evenementen waar het deel van uitmaakte!

en: Are you sure you want to disable bookings? If you do this and save, you will lose all previous bookings. If you wish to prevent further bookings, reduce the number of spaces available to the amount of bookings you currently have
nl: Weet u zeker dat u reserveringen wilt uitschakelen? Als u dat doet en opslaat, zullen alle reserveringen uit het verleden verloren gaan. Wanneer u wilt voorkomen dat er nog gereserveerd wordt voor dit evenement, kunt u het aantal beschikbare plaatsen verminderen.

en: Are you sure you want to reschedule this recurring event? If you do this, you will lose all booking information and the old recurring events will be deleted.
nl: Weet u zeker dat u het schema wil aanpassen? alle reserveringsinformatie zal worden verwijderd!

en: Are you sure you want to reset Events Manager?
nl: Weet u zeker dat u Events Manger wilt resetten?

en: Are you sure you want to uninstall Events Manager?
nl: Weet u zeker dat u Events Manager wilt deinstalleren>

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Assign bookings to
nl: Registreer reserveringen bij gebruiker:

en: Attributes
nl: Attributen

en: Avail. Spaces
nl: Beschikbare plaatsen

en: Availability
nl: Beschikbaarheid

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Available Spaces
nl: Beschikbare plaatsen

en: Available from
nl: Beschikbaar van

en: Available ticket spaces
nl: Beschikbare plaatsen

en: Awaiting Online Payment
nl: Wacht op online betaling

en: Awaiting Payment
nl: Wacht op betaling

en: Basic HTML is allowed in ticket labels and descriptions.
nl: Basis HTML is toegestaan in omschrijving van plaatsbewijzen.

en: Be aware that some themes will not work with this option, if so (or you want to make your own changes), you can create a file named <code>single-%s.php</code> <a href='#'>as shown on the wordpress codex</a>, and leave this set to Posts.
nl:  Wees erop bedacht dat sommige thema's niet werken met deze optie. Als dit het geval is (of je wilt eigen aanpassingen) kun je een bestand genaamd <code>single-%s.php</code> <a href='#'>zoals weergegeven in de wordpress codex</a> aanmaken en deze instellingen op 'berichten' laten staan.

en: Book Now
nl: Reserveer nu!

en: Booked
nl: Geboekt

en: Booked Spaces
nl: Geboekte plaatsen

en: Booker
nl: Reserveerder

en: Booking
nl: Reservering

en: Booking %s
nl: Reservering %s

en: Booking %s.
nl: Reservering %s.

en: Booking Cancelled
nl: Reserveringen verwijderd

en: Booking Confirmed
nl: Reservering bevestigd

en: Booking Details
nl: Reserveringsdetails

en: Booking Email Templates
nl: Reservering e-mail templates

en: Booking Error. Try again?
nl: Fout bij het reserveren, nogmaals proberen?

en: Booking Form
nl: Reserveringsformulier

en: Booking Notes
nl: Reserveringsnotities

en: Booking Options
nl: Reservering opties

en: Booking Pending
nl: Reservering in behandeling

en: Booking Rejected
nl: Reservering afgewezen

en: Booking Related Placeholders
nl: Reserverings gerelateerde invoegcodes

en: Booking Submitted
nl: Reservering verzonden

en: Booking cancelled
nl: Reservering verwijderd

en: Booking cancelled email
nl: Reservering verwijderdt e-mail

en: Booking cancelled email subject
nl: Ingetrokken reservering e-mail onderwerp

en: Booking cannot be made, not enough spaces available!
nl: Reservering mislukt, niet voldoende plaatsen beschikbaar!

en: Booking confirmed email
nl: Reserveringsbevestigings e-mail tekst

en: Booking confirmed email subject
nl: Reserveringsbevestigings e-mail onderwerp

en: Booking could not be %s.
nl: Reservering kon niet %s.

en: Booking could not be created
nl: Reservering kon niet worden aangemaakt

en: Booking details for "%s" as of %s
nl: Reserveringsdetails voor "%s" vanaf %s

en: Booking form feedback messages
nl: Reserveringsformulier antwoordberichten.

en: Booking note successfully added.
nl: reserveringsnotitie succesvol toegevoegd.

en: Booking pending email
nl: Reservering wordt verwerkt e-mail

en: Booking pending email subject
nl: Reservering in behandeling e-mail onderwerp

en: Booking rejected email
nl: Reservering afgewezen e-mail

en: Booking rejected email subject
nl: Afgewezen reservering e-mail onderwerp

en: Booking successful, pending confirmation (you will also receive an email once confirmed).
nl: Reservering succesvol, wacht op bevestiging (u ontvang een e-mail zodra de reservering goedgekeurd is).

en: Booking successful.
nl: Reservering gelukt

en: Booking...
nl: Reserveren...

en: Bookings
nl: Reserveringen

en: Bookings %s. Mails Sent.
nl: Reserveringen %s. e-mails verstuurd.

en: Bookings - #_NAME
nl: Reserveringen - #_NAME

en: Bookings Stats
nl: Statistieken reserveringen

en: Bookings are closed for this event.
nl: Er kunnen voor dit evenement geen reserveringen meer worden gedaan.

en: Bookings data
nl: Reserveringsgegevens

en: Bookings must order between
nl: Reserveringen moeten gedaan worden tussen

en: Bookings will not be confirmed until the event administrator approves it.
nl: De reserveringen zijn niet bevestigd totdat de evenementsbeheerder deze goedkeurt.

en: Bookings/Registration
nl: Reserveringen/Registratie

en: Bulk Actions
nl: Bulk acties

en: By default, event spaces become unavailable once there are enough CONFIRMED bookings. To reserve spaces even if unnapproved, choose yes.
nl: Standaard worden plaatsen voor een evenement onbeschikbaar als er genoeg bevestigde reserveringen zijn. Kies 'ja' om plaatsen te reserveren, ook al zijn ze niet bevestigd.

en: By default, events that are have an end date later than today will be included in searches, set this to yes to consider events that started 'yesterday' as past.
nl: Standaard worden evenementen die een latere startdatum hebben dan 'vandaag' in een zoekopdracht meegenomen. Kies ja om evenementen die 'gisteren' zijn gestart als voorbij aan te merken.

en: By default, if a calendar day only has one event, it display a single event when clicking on the link of that calendar date. If you select Yes here, you will get always see a list of events.
nl: Standaard wordt, wanneer een kalenderdag slechts één evenement bevat een link naar dat evenement getoond. Wanneer u hier 'ja' kiest wordt er altijd een lijst met evenementen getoond.

en: By default, when a booking is made by a user, this booking is tied to a user account, if the user is not registered nor logged in and guest bookings are enabled, an account will be created for them.
nl: Standaard wordt een reservering gekoppeld aan een gebruikersaccount. Als de gebruiker niet is geregistreerd of ingelogd, en gastreserveringen zijn toegestaan, dan automatisch een account voor hen aangemaakt.

en: By using formats, you can control how your %s are displayed from within the Events Manager <a href='#formats' class='nav-tab-link' rel='#em-menu-formats'>Formats</a> tab above without having to edit your theme files.
nl: Bij het gebruik van opmaak heeft u controle voer de wijze waarop uw %s worden weergegeven in de  Events Manager <a href='#formats' class='nav-tab-link' rel='#em-menu-formats'>Opmaak</a> tab hierboven zonder dat u de themabestanden aan hoeft te passen.

en: Calendar
nl: Kalender

en: Calendar format
nl: Kalender opmaak

en: Can users cancel their booking?
nl: Kunnen gebruikers hun reservering cancellen?

en: Cancelled
nl: Gecancelled

en: Cancelled Bookings
nl: Gecancelde reserveringen

en: Categories
nl: Categorieën

en: Categories format
nl: Opmaak categorieën

en: Categories label
nl: Categorieën label

en: Category
nl: Categorie

en: Category IDs
nl: Categorie ID's

en: Category Related Placeholders
nl: Categorie gerelateerde invoegcodes

en: Category:
nl: Categorie:

en: Changes saved
nl: Wijzigingen zijn opgeslagen

en: Changes saved.
nl: Wijzigingen zijn opgeslagen

en: Check this option if you want the %s page to appear together with other pages in pages lists.
nl: Kies 'ja' als u wilt dat de %s pagina samen met de andere pagina's in de paginalijsten getoond wordt (en in het menu).

en: Check this option if you want the event contact to receive an email when someone books places. An email will be sent when a booking is first made (regardless if confirmed or pending)
nl: Zet deze optie aan als u wilt dat de evenements contactpersoon een email ontvangt wanneer iemand plaatsen boekt. Er wordt een e-mail verstuurd als een reservering gemaakt wordt (ongeacht of deze bevestigd is of wacht op goedkeur)

en: Check this option if you want the events page to appear together with other pages in pages lists.
nl: Kies 'ja' als u wilt dat evenementenpagina samen met de andere pagina's in de paginalijsten getoond wordt (in in het menu).

en: Check this option if you want to prevent the WordPress registration email from going out when a user anonymously books an event.
nl: Zet deze optie aan wanneer u een wilt voorkomend dat de Wordpress registratie e-mail wordt verzonden wanneer een gebruiker anoniem reserveerd.

en: Check this option to enable Goggle Map integration.
nl: Zet deze optie aan om Google Maps integratie aan te zetten

en: Choose a color for your category. You can access this using the %s placeholder.
nl: Kies een kleur voor uw categorie. U heeft toegang tot deze door gebruik te maken van de %s invoegcode.

en: Choose a parent user to assign bookings to. People making their booking will be unaware of this and will never have access to those user details. This should be a subscriber user you do not use to log in with yourself.
nl: Kies een gebruiker om alle reserveringen aan toe te wijzen. Personen die een reservering maken merken dit niet en hebben nooit toegang tot deze gebruikerdetails. Dit moet een abonnee account zijn die u niet zelf gebruikt om in te loggen.

en: Choose an image for your category, which can be displayed using the %s placeholder.
nl: Kies een afbeelding voor uw categorie, deze kan worden getoond door gebruik te maken van de %s invoegcode.

en: Choose from most used event categories
nl: Kies uit de meest gebruikte categorieen

en: Choose from most used event tags
nl: Kies uit de meest gebruikte evenement steekwoorden

en: Choose whether or not to display a login form in the booking form area to remind your members to log in before booking.
nl: Kies of u het loginscherm wilt weergeven in het reserveringsformulier om gebruikers eraan te herinneren in te loggen voor het reserveren.

en: Choose which order your tickets appear.
nl: Kies in welke volgorde uw plaatsbewijzen worden getoond.

en: Choose your currency for displaying event pricing.
nl: Kies uw valuta voor het weergeven van de evenementsprijs.

en: Choose/Upload Image
nl: Kies of upload een afbeelding

en: City/Town:
nl: Plaatsnaam:

en: Click to toggle
nl: Klik om aan/uit te zetten

en: Collapse All
nl: Alles inklappen

en: Comment
nl: Opmerking

en: Confirmation email could not be sent to admin. Registrant should have gotten their email (only admin see this warning).
nl: Bevestigingsmail kon niet aan admin verstuurd worden. De registreerder moet de mail ontvangen hebben (alleen admin's zien deze waarschuwing).

en: Confirmation email could not be sent to contact person. Registrant should have gotten their email (only admin see this warning).
nl: Bevestigingsmail kon niet verzonden worden aan contactpersoon. De registreerder moet de mail ontvangen hebben (alleen admin's zien deze waarschuwing).

en: Confirmed Bookings
nl: Bevestigde reserveringen

en: Confirmed Spaces
nl: Bevestigde plaatsen

en: Confirmed booking email
nl: Reserveringsbevestiging e-mail

en: Contact person booking cancelled
nl: Contactpersoon reservering gecancelled

en: Contact person booking confirmed
nl: Contactpersoon reservering goedgekeurd

en: Contact person cancellation email
nl: Contactpersoon cancelbericht tekst

en: Contact person cancellation subject
nl: Contactpersoon cancelbericht onderwerp

en: Contact person email
nl: Contactpersoon e-mail tekst

en: Contact person email subject
nl: Contactpersoon e-mail onderwerp

en: Country
nl: Land

en: Country:
nl: Land:

en: Create a location or start typing to search a previously created location.
nl: Maak een locatie aan of begin met invoer om een eerder aangemaakte locatie te zoeken.

en: Create a ticket
nl: Maak een plaatsbewijs aan

en: Currency
nl: Valuta

en: Custom fields are the same as attributes, except you cannot restrict specific values, users can add any kind of custom field name/value pair. Only available in the WordPress admin area.
nl: Aangepaste velden zijn het zelfde als attributen alleen kunt u geen specifieke waarden kiezen. Gebruikers kunnen alle mogelijke namen of waarden toevoegen. Alleen zichtbaar in de Wordpress admin.

en: Customize the message your user sees when they submitted their event.
nl: Pas het bericht aan dat gebruikers zien wanneer ze hun evenement hebben opgegeven.

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Date
nl: Datum

en: Date Format
nl: Datum opmaak

en: Date Seperator
nl: Datumscheidingsteken

en: Date and Time
nl: Datum en tijd

en: Date and Time formats follow the <a href="%s">WordPress time formatting conventions</a>
nl: Datum en tijdsnotaties zijn conform de <a href="%s">WordPress tijdsnotatie conventies</a>

en: Date and time
nl: Datum en tijd

en: Date/Time
nl: Datum en tijd

en: Date/Time formats
nl: Datum/tijd opmaak

en: Dates must have correct formatting. Please use the date picker provided.
nl: Data moeten juist worden ingevoerd. Gebruik de aangeboden datumprikker.

en: Dear #_BOOKINGNAME, <br/>You have requested #_BOOKINGSPACES space/spaces for #_NAME.<br/>Your booking is currently pending approval by our administrators. Once approved you will receive an automatic confirmation.<br/>Yours faithfully,<br/>#_CONTACTNAME
nl: Beste #_BOOKINGNAME, <br/>U heeft verzocht om reservering van #_BOOKINGSPACES plaats(en) voorr #_NAME.<br/>Uw reservering is in behandeling en wacht op goedkeur van de beheerder. Zodra uw reservering is goedgekeurd ontvangt u een automatische bevestiging.<br/>Met vriendelijke groet,<br/>#_CONTACTNAME

en: Dear #_BOOKINGNAME, <br/>Your requested booking for #_BOOKINGSPACES spaces at #_NAME on #F #j, #Y has been cancelled.<br/>Yours faithfully,<br/>#_CONTACTNAME
nl: Beste #_BOOKINGNAME, <br/>De door u verzochte reservering voor #_BOOKINGSPACES plaatsen voor #_NAME op #F #j, #Y is gecancelled.<br/>Met vriendelijke groet,<br/>#_CONTACTNAME

en: Dear #_BOOKINGNAME, <br/>Your requested booking for #_BOOKINGSPACES spaces at #_NAME on #F #j, #Y has been rejected.<br/>Yours faithfully,<br/>#_CONTACTNAME
nl: Beste #_BOOKINGNAME, <br/>De door u verzochte reservering voor#_BOOKINGSPACES plaatsen voor #_NAME op #F #j, #Y is afgewezen.<br/>Met vriendelijke groet,<br/>#_CONTACTNAME

en: Dear #_BOOKINGNAME, <br/>you have successfully reserved #_BOOKINGSPACES space/spaces for #_NAME.<br/>Yours faithfully,<br/>#_CONTACTNAME
nl: Beste #_BOOKINGNAME, <br/>wij hebben u reservering voor #_BOOKINGSPACES plaatsen voor #_NAME ontvangen.<br/>Met vriendelijke groet,<br/>#_CONTACTNAME

en: Dear #_CONTACTNAME, <br/>Your event #_NAME on #F #j, #Y has been approved.<br/>You can view your event here: #_EVENTURL
nl: Beste #_CONTACTNAME, <br/>Uw evenement #_NAME op #F #j, #Y is goedgekeurd.<br/>U kunt uw evenement hier bekijken: #_EVENTURL

en: Decline
nl: Afwijzen

en: Default %s list format
nl: Standaard %s lijst opmaak

en: Default %s list options
nl: Standaard %s lijst opties

en: Default Category
nl: Standaard categorie

en: Default Location
nl: Standaard locatie

en: Default Location Country
nl: Standaard locatie land

en: Default archive ordering
nl: Standaard sortering archief

en: Default contact person
nl: Standaard contactpersoon

en: Default event archive ordering
nl: Standaard sortering evenementen archief

en: Default event list format
nl: Standaard opmaak voor lijst

en: Default event list format footer
nl: Opmaak van de voettekst van een evenementenlijst

en: Default event list format header
nl: Opmaak voor de header van de lijst

en: Default event list ordering
nl: Standaard sortering van de evenementenlijst

en: Default list ordering
nl: Standaard sortering lijst

en: Default location balloon format
nl: Standaard locatie ballon opmaak

en: Default single event format
nl: Standaard opmaak van een evenement

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete Image?
nl: Verwijderde afbeelding?

en: Delete selected
nl: Verwijder geselecteerde

en: Depreciated Attributes
nl: Gebruikte attributen

en: Descending
nl: Aflopend

en: Description
nl: Omschrijving

en: Detach
nl: Loskoppelen

en: Details about the event.
nl: Details over het evenement.

en: Details about the location.
nl: Details over het evenement

en: Disable new registration email?
nl: Nieuwe registratie e-mail uitschakelen?

en: Disable thumbnails?
nl: Thumbnails uitschakelen?

en: Disable title rewriting?
nl: Titel herschrijven uitzetten?

en: Display %s as
nl: Geef %s weer als

en: Display a list of event locations on Events Manager.
nl: Laat een lijst van evenementlocaties zien in de Events Manager.

en: Display a list of events on Events Manager.
nl: Laat een lijst van evenementen zin op Events Manager

en: Display calendar in events page?
nl: Kalender op de evenentenpagina weergeven?

en: Display events on your blog.
nl: Evenementen weergeven op uw blog

en: Display global %s on main blog?
nl: Toon globale %s op hoofd blog?

en: Display global events on main blog?
nl: Geef globale evenementen op het hoofdblog weer?

en: Display locations on your blog.
nl: Geef locatie weer op uw blog

en: Display login form?
nl: Het loginformulier weergeven?

en: Display your events in a calendar widget.
nl: Laat evenementen zien in een kalender widget

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
nl: Toont %s&#8211;%s van %s

en: Displays %s from all sites on the network by default. You can still restrict %s by blog using shortcodes and template tags coupled with the <code>blog</code> attribute. Requires global tables to be turned on.
nl: Geef standaard %s van alle sites in het netwerk. U kunt nog steeds %s blokkeren per blog door gebruik te maken van shortcodes en template tags tezamen met de <code>blog</code> atribute. Globale tabellen moet daarvoor aan staan.

en: Duplicate
nl: Duplicaat

en: Duplicate %s
nl: Dupliceer %s

en: Duplicate this event
nl: Dupliceer dit evenement

en: ERROR : Mail Not Sent.
nl: FOUT: e-mail is niet verzonden.

en: Each event lasts
nl: Elk evenement duurt

en: Edit
nl: Aanpassen

en: Edit %s
nl: Aanpassen %s

en: Edit Booking
nl: Reservering bewerken

en: Edit Event
nl: Evenement aanpassen

en: Edit Event Category
nl: Categorie aanpassen

en: Edit Event Tag
nl: Evenement tag bewerken

en: Edit Location
nl: Locatie aanpassen

en: Edit Recurring Event
nl: Terugkerend evenement aanpassen

en: Edit Recurring Events
nl: Terugkerende evenementen aanpassen

en: Edit User
nl: Gebruiker bewerken

en: Edit events
nl: Evenementen aanpassen

en: Edit location
nl: Locatie aanpassen

en: Edit locations
nl: Locaties aanpassen

en: Edit/View
nl: Aanpassen

en: Email
nl: E-mail

en: Email Settings
nl: Email instellingen

en: Email contact person?
nl: E-mail naar contactpersoon?

en: Email events admin?
nl: E-mail naar evenementsbeheerder?

en: Emails
nl: E-mails

en: Enable Archives?
nl: Archieven inschakelen?

en: Enable Google Maps integration?
nl: Google Maps integratie aanzetten?

en: Enable No-User Booking Mode?
nl: Gebruik van gebruikersaccounts uitschakelen?

en: Enable bookings?
nl: Reserveringen toestaan?

en: Enable categories?
nl: Categorieën gebruiken?

en: Enable event attributes?
nl: Attributen gebruiken?

en: Enable event custom fields?
nl: Aangepaste velden voor evenementen toestaan?

en: Enable global tables mode?
nl: Global tables mode toestaan

en: Enable locations?
nl: Locaties gebruiken?

en: Enable recurrence?
nl: Voorstellingenreeksen toestaan?

en: Enable registration for this event
nl: Registratie voor dit evenement aanzetten

en: Enable tags?
nl: steekwoorden inschakelen?

en: End
nl: Eind

en: End date of ticket availability
nl: Einddatum beschikbaarheid plaatsbewijzen

en: Error mailing user
nl: Fout bij het e-mailen van de gebruiker

en: Errors
nl: Fouten

en: Event
nl: Evenement

en: Event Approved
nl: Evenement goedgekeurd

en: Event Attributes
nl: Evenement attributen

en: Event Bookings Dashboard
nl: Evenement reserveringen dashboard

en: Event Categories
nl: Evenement categorieën

en: Event Category
nl: Evenement categorieën

en: Event Details
nl: Evenement details

en: Event Email Templates
nl: Evenement e-mail templates

en: Event Image
nl: Afbeelding evenement

en: Event List Limits
nl: Limiet van evenementenlijst

en: Event Locations
nl: Locaties van evenementen

en: Event Manager Options
nl: Event Manager opties

en: Event Manager titles
nl: Evenement manager titels

en: Event Name
nl: Evenementnaam

en: Event Related Placeholders
nl: Evenement gerelateerde invoegcodes

en: Event Submission Forms
nl: Evenement invoerformulieren

en: Event Submitted
nl: Evenement ingegeven

en: Event Tag
nl: Evenement tag

en: Event Tags
nl: Evenementen steekwoorden

en: Event approved email
nl: Evenement goedgekeurd email tekst

en: Event approved subject
nl: Evenement goedgekeurd onderwerp

en: Event could not be attached.
nl: Evenement kon niet worden gekoppeld

en: Event could not be detached.
nl: Evenement kon niet worden losgekoppeld

en: Event detached.
nl: Evenement losgekoppeld

en: Event list scope
nl: Evenementenlijst omvang

en: Event name
nl: Evenement naam

en: Event re-attached to recurrence.
nl: Evenement opnieuw toegevoegd aan de voorstellingenreeks.

en: Event start date/time, location name
nl: Evenement startdatum/tijd, locatie

en: Event starts at
nl: Evenement start om

en: Events
nl: Evenementen

en: Events Calendar
nl: Evenementen kalender

en: Events I'm Attending
nl: Evenementen die ik bijwoon

en: Events Manager Settings
nl: Instellingen van Events Manager

en: Events With Bookings Enabled
nl: Evenementen waarbij boekignen mogelijk zijn

en: Events cannot start after they end.
nl: Evenementen kunnen niet starten nadat ze begonnen zijn.

en: Events current and next month
nl: Evenementen deze en volgende maand

en: Events format
nl: Opmaak evenementen

en: Events next month
nl: Evenementen komende maand

en: Events page
nl: Evenementen pagina

en: Events require a user to own them. In order to allow events to be submitted anonymously you need to assign that event a specific user. We recommend you create a "Anonymous" subscriber with a very good password and use that. Guests will have the same event permissions as this user when submitting.
nl: Een eigenaar is vereist voor een evenement. Om evenementen anoniem toe te voegen moeten deze aan een specifieke gebruiker worden gekoppeld. Wij adviseren om een 'Anonieme' gebruiker aan te maken met een goed wachtwoord. Gasten hebben dezelfde rechten als deze gebruiker wanneer ze een evenement aanmelden.

en: Events start from
nl: Evenement start van

en: Events this month
nl: Evenementen deze maand

en: Events within 12 months
nl: Evenementen binnnen 12 maanden

en: Events within 2 months
nl: Evenementen binnnen 2 maanden

en: Events within 3 months
nl: Evenementen binnnen 3 maanden

en: Events within 6 months
nl: Evenementen binnnen 6 maanden

en: Example:
nl: Voorbeeld:

en: Expand All
nl: Alles uitklappen

en: Filling this in first will allow you to quickly find previously filled states and regions for the country.
nl: Door dit eerst in te vullen bent u in staat snel voorgaande provincies en regio's voor het land te vinden.

en: For a recurring event, a one day event will be created on each recurring date within this date range.
nl: Voor een terugkerend evenement wordt een ééndaags evenemnt gemaakt op elke herhaaldatum binnen deze tijdsspanne.

en: For use with the %s placeholder
nl: Te gebruiken met de %s invoegcode

en: For when start/end %s are present, this will seperate the two (include spaces here if necessary).
nl: Als start/eind %s aanwezig zijn, wordt dit teken gebruikt om ze te scheiden (voeg spaties toe indien nodig).

en: Formats/Layouts
nl: Opmaak/layout

en: Free
nl: Gratis

en: Fri
nl: Vrij

en: Friday
nl: vrijdag

en: From
nl: Van

en: From %1$s to %2$s
nl: Van  %1$s tot %2$s

en: Full calendar events format
nl: opmaak voor volledige kalender evenementen

en: Full calendar events/day limit
nl: Limiet aantal evenementen per dag in de kalender

en: Future Events
nl: Aankomende evenementen

en: Future events
nl: Evenementen in de toekomst

en: General
nl: Algemeen

en: General Options
nl: Algemene opties

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Getting Help for Events Manager
nl: Hulp nodig bij Events Manager

en: Global %s slug
nl: Globale %s slug

en: Group Events
nl: Groepeer evenementen

en: Group Ownership
nl: Groeps eigendom

en: Guest Default User
nl: Gast standaard gebruiker

en: Guest User
nl: Gastgebruiker

en: HTML Allowed.
nl: HTML toegestaan.

en: However, there were some problems whilst sending confirmation emails to you and/or the event contact person. You may want to contact them directly and letting them know of this error.
nl: Er waren problemen bij het verzenden van bevestigingsmail naar u en/of het contactpersoon. Mogelijk kunt u direct contact opnemen met hun, en hun op de hoogte stellen van deze fout.

en: Hundreds of free hours have gone into making this free plugin, show your support and add a small link to the plugin website at the bottom of your event pages.
nl: Er zijn honderden uren besteed aan het maken van deze gratis plugin, laat uw steun blijken en voeg een kleine link naar de plugin website toe aan de evenementenpagina's.

en: If a booking is made and an email cannot be sent, this is added to the success message.
nl: Als een reservering is verricht en een e-mail kan niet verzonden worden, dit wordt toegevoegd aan het succesvol bericht.

en: If an event does not have a category assigned when editing, this one will be assigned automatically.
nl: Als een evenement geen categorie heeft toegewezen gekregen, dan word deze er automatisch aan toegewezen.

en: If blank, there's no space limit.
nl: Indien leeg, er is geen beperking in plaatsen.

en: If enabled, guest visitors can supply an email address and a user account will automatically be created for them along with their booking. They will be also be able to log back in with that newly created account.
nl: Indien ingeschakeld kunnen gastengebruikers een emailadres invoeren, een gebruikersaccount wordt dan automatisch aangemaakt bij het reserveren. Zij hebben de mogelijkheid om later weer in te loggen met dit nieuw gemaakte account.

en: If enabled, users can book an event more than once.
nl: Indien ingeschakeld kunnen gebruikers een evenement meerdere keren reserveren.

en: If enabled, users can cancel their bookings themselves from their bookings page.
nl: Indien ingeschakeld kunnen gebruikers zelf hun reservering intrekken op hun reserveringspagina.

en: If left blank, no email will be sent. Seperate emails with commas for more than one email.
nl: Indien leeg wordt geen e-mail gestuurd. Geef meerdere e-mail adressen op door ze met een komma te scheiden.

en: If logged out, a user will be asked to register in order to book. However, we can show available tickets if you have more than one ticket.
nl: Als een gebruiker is uitgelogd dan wordt gevraagd om te registreren om te kunnen reserveren. U kunt er wel voor kiezen beschikbare plaatsbewijzten te tonen als er meerdere zijn.

en: If set to yes, a search form will appear just above your list of events.
nl: Als u hier ja kiest wordt er boven uw evenementlijst een zoekformulier opgenomen.

en: If set to yes, your emails will be sent in HTML format, otherwise plaintext.
nl: Als u hier ja kiest worden uw e-mails verzonden in HTML opmaak, anders is de opmaak platte tekst.

en: If the user made a previous booking and cannot double-book.
nl: Als de gebruiker al een eerder geboekt heeft en niet dubbel kan reserveren.

en: If the user tries to make a booking without requesting any spaces.
nl: Als een gebruiker probeert te reserveren zonder het aantal plaatsen op te geven.

en: If viewing a page for events on a specific date, this is the title that would show up. To insert date values, use <a href="http://www.php.net/manual/en/function.date.php">PHP time format characters</a>  with a <code>#</code> symbol before them, i.e. <code>#m</code>, <code>#M</code>, <code>#j</code>, etc.<br/>
nl: Wanneer u een pagina met evenementen op een specifieke dag bekijkt, wordt deze titel gebruikt. Gebruik <a href="http://www.php.net/manual/nl/function.date.php">PHP tijd opmaak karrakters</a> met een <code>#</code>teken ervoor, bijv. <code>#m</code>, <code>#M</code>, <code>#j</code>, etc.<br/>

en: If you are showing a calendar on the events page (see Events format section on this page), you have the option of showing events that span over days on each day it occurs.
nl: Als u een kalender op de evenementpagina opneemt (zie Evenementen opmaak elders op deze pagina) heeft u de optie om evenementen voor meerdere dagen weer te geven die op elke dag getoond worden.

en: If you disable locations, bear in mind that you should remove your location page, shortcodes and related placeholders from your formats.
nl: Indien u locaties uitschakelt denk er dan aan uw locatiepagina uit te schakelen en evt. locatiegerelateerde invoegcodes uit uw layouts te halen.

en: If you get a lot of pending bookings and you decide to allow more bookings than spaces allow, setting this to yes will allow you to override the event space limit when manually approving.
nl: Als u veel lopende reserveringen heeft en u besluit om meer reserveringen toe te laten dan er plaatsen zijn, kies hier dan ja zodat u de plaatslimiet kunt overschrijden bij het handmatig goedkeuren.

en: If you just want to deactivate the plugin, <a href="%s">go to your plugins page</a>.
nl: Als u de plugin alleen wilt deactiveren, <a href="%s">ga dan naar uw plugin pagina</a>.

en: If you prefer a ticket table like with multiple tickets, even for single ticket events, enable this.
nl: Als u de voorkeur heeft aan een plaatsbewijstabel zoals bij meerdere plaatsbewijzen, ook als er maar één plaatsbwijs is, schakel dan deze optie in.

en: If you see any attributes under here, that means they're not used in Events Manager formats. To add them, you need to add the custom attribute again to a formatting option in the settings page. To remove any of these depreciated attributes, give it a blank value and save.
nl: Als u hieronder attributen ziet staan dan zijn deze niet gebruikt in Events Manager layouts. Om ze toe te voegen moet u het attribuut opnieuw toevoegan aan een weergave optie op de instellingen pagina. Om één van deze niet aan te raden attributen te verwijderen, geef ze een lege waarde en kies opslaan.

en: If you select a default country, that will be pre-selected when creating a new location.
nl: Als u een standaard land selecteerd wordt deze voorgesteld bij het maken van een nieuwe locatie.

en: If you update this event data and save, it could get overwritten if you edit the recurring event template. To make it an independent, <a href="%s">detach it</a>.
nl: Als u deze evenementgegevens opslaat wordt eht mogelijk overschreven als u de terugkerenden evenement sjabloon aanpast. Om het onafhankelijk te maken moet u het <a href="%s">loskoppelen</a>.

en: If you would like every event booking confirmation email sent to an administrator write their email here (leave blank to not send an email).
nl: Als u wilt dat alle bevestigingsmail naar een beheerder worden gestuurd voer dan hier het e-mailadres in (laat leeg als er geen e-mail gestuurd moet worden)

en: If you would like to show events that span over more than one day, see the Calendar section on this page.
nl: Als je evenementen wilt laten zien die over meer dan één dag lopen bekijk dan het Kalender gedeelte op deze pagina.

en: If you would prefer all your locations to belong to your main blog, users in sub-sites will still be able to create locations, but the actual locations are created and reside in the main blog.
nl: Als u wilt dat al uw locaties tot uw hooftblog dan zijn gebruikers van sub-sites nog steeds in staat locaties aan te maken maar de actuele

en: If you're using the Google Maps, the more detail you provide, the more accurate Google can be at finding your location. If your address isn't being found, please <a='http://maps.google.com'>try it on maps.google.com</a> by adding all the fields below seperated by commas.
nl: Als je gebruik maakt van Google Maps; hoe meer gegevens je opgeeft, des te acurater kan Google de locatie aangeven. Als het adres niet gevonden wordt, <a='http://maps.google.com'>probeer het op  maps.google.com</a> door alle velden, gescheiden door komma's in te voeren.

en: Image Sizes
nl: Afmeting van afbeeldingen

en: In order to use attributes, you must define some in your templates, otherwise they'll never show. Go to Events > Settings to add attribute placeholders.
nl: Om attributen te kunnen gebruiken dient u deze te definieren in uw sjabloon. Ga naar Evenementen > Instellingen om invoegcodes toe te voegen.

en: In single ticket mode, users can only create one ticket per booking (and will not see options to add more tickets).
nl: In enkele plaatsbewijs modus kunnen gebruikers maar één plaatsbewijs per reservering aanmaken (en krijgen niet de mogelijkheid om meer plaatsbewijzen toe te voegen).

en: In the <a href='%s'>settings page</a>, you'll find various textboxes where you can edit how event information looks, such as for event and location lists. Using the placeholders below, you can choose what information should be displayed.
nl: Op de <a href='%s'>instellingen pagina</a>, vind u verschillende tekstvelden waar u kunt aanpassen hoe de evenement informatie getoond wordt. Door gebruik te mkaen van de plaatsmarkeringen hieronder kunt u kiezen welke informatie wordt getoond.

en: Include in WordPress Searches?
nl: Opnemen in Wordpress zoekacties?

en: Insert the address of the notification sender.
nl: Voer het e-mail adres van de afzender van het bericht.

en: Insert the display name of the notification sender.
nl: Voer de naam in van de afzender van het bericht.

en: Insert the password to be used to access your SMTP server
nl: Voer het wachtwoord in dat nodig is voor uw SMTP server

en: Insert the username to be used to access your SMTP server.
nl: Voer de gebruikersnaam in voor uw SMTP server.

en: It will not be displayed on the website listings, to correct this you must <a href="%s">edit your location</a> directly.
nl: Het zal niet worden getoond op uw website, om dit te corrigeren moet u direct uw <a href="%s">locatie aanpassen</a>.

en: Leave either blank for no upper/lower limit.
nl: Of laat leeg als er geen limiet is.

en: Limits the number of future events shown (0 = unlimited).
nl: Beperkt het aantal getoonde toekomstige evenementen (0 = geen limiet).

en: Link sub-site %s directly to sub-site?
nl: Kopel sub-site %s direct aan sub-site?

en: List Limits
nl: Geef limieten weer

en: List events by date title
nl: Evenementen per datum en titel sorteren

en: List item format
nl: Opmaak van een item in de lijst

en: Loading Map....
nl: Kaart wordt geladen ...

en: Loading...
nl: Wordt geladen...

en: Location
nl: Locatie

en: Location Image
nl: Afbeelding van de locatie

en: Location Name
nl: Locatienaam

en: Location Related Placeholders
nl: Locatie gerelateerde invoegcodes

en: Location name
nl: Locatienaam

en: Location not found
nl: Locatie niet gevonden

en: Location:
nl: Locatie:

en: Locations
nl: Locaties

en: Locations format
nl: Locatie opmaak

en: Locations on main blog?
nl: Locaties op de hoofdblog?

en: Log In
nl: Inloggen

en: Log in if you already have an account with us.
nl: Log in als je al een gebruikersaccount bij ons hebt.

en: Lost your password?
nl: Uw wachtwoord kwijt?

en: Mail Sent.
nl: e-mail is verzonden.

en: Mail sending method
nl: Mail verzend methode

en: Manage %s Bookings
nl: Beheer %s reserveringen

en: Manage Person's Booking
nl: Beheer reserveringen van deze persoon

en: Manage bookings
nl: Reserveringen beheren

en: Many themes display extra meta information on post pages such as 'posted by' or 'post date' information, which may not be desired. Usually, page templates contain less clutter.
nl: Veel thema's tonen extra meta informatie zoals 'posted by' en 'post date' die mogelijk niet nodig zijn. Pagina's bevatten over het algemeen minder vervuiling.

en: Map Unavailable
nl: Kaart is niet beschikbaar

en: Map text format
nl: Opmaak van tekst in de kaart

en: Maps and geotagging
nl: Kaarten en geotagging

en: Maximum height (px)
nl: Maximum hoogte (pixels)

en: Maximum size (bytes)
nl: Maximum bestandsgrootte (bytes)

en: Maximum tickets required per booking
nl: Maximaal aantal plaatsbewijzen benodigd per reservering

en: Maximum width (px)
nl: Maximum breedte (pixels)

en: Minimum tickets required per booking
nl: Minimaal aantal plaatsbewijzen benodigd per reservering

en: Missing fields:
nl: Ontbrekende velden

en: Modifications to these events will cause all recurrences of each event to be deleted and recreated and previous bookings will be deleted! You can edit individual recurrences and detach them from recurring events by visiting the <a href="%s">events page</a>.
nl: Aanpassingen aan deze evenementen veroorzaakt dat alle terugkerende versies worden verwijderd en opnieuw worden aangemaakt. Alle eerdere reserveringen worden verwijderd! U kunt elke afzonderlijke voorstelling aanpassen en deze loskoppelen van de serie op de <a href="%s">events page</a>.

en: Modifications to this event will cause all recurrences of this event to be deleted and recreated and previous bookings will be deleted! You can edit individual recurrences and disassociate them with this recurring event.
nl: Aanpassingen aan dit evenement heeft tot gevolg dat alle terugkerende voorstellingen van dit evenement opnieuw worden aangemaakt en voorgaande reserveringen worden verwijderd! U kunt individuele voorstellingen uit deze reeks aanpassen en ze loskoppelen van dit terugkerende evenement.

en: Modify Booking
nl: Pas reservering aan

en: Mon
nl: Maa

en: Monday
nl: maandag

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Multi Site Options
nl: Opties bij meerdere sites

en: MultiSite options have moved <a href="%s">here</a>. <a href="%s">Dismiss message</a>
nl: MultiSite opties zij verplaatst <a href="%s">naar hier</a>. <a href="%s">Verwijder bericht</a>

en: My %s
nl: Mijn %s

en: My Bookings
nl: Mijn reserveringen

en: My Event Bookings
nl: Mijn reserveringen

en: My Events
nl: Mijn evenementen

en: My Locations
nl: Mijn locaties

en: My Profile
nl: Mijn profiel

en: My bookings
nl: Mijn reserveringen

en: N/A
nl: Niet beschikbaar

en: Name
nl: Naam

en: Name:
nl: Naam:

en: New Booking
nl: Nieuwe reservering

en: New Event
nl: Nieuw evenement aanmaken

en: New Event Category Name
nl: Nieuwe evenement categorie

en: New Event Tag Name
nl: Nieuwe evenement tag naam

en: New Location
nl: Nieuwe locatie

en: New Recurring Event
nl: Nieuw terugkerend evenement

en: New user registration on your blog %s:
nl: Nieuwe gebruiker geregistreerd op uw blog %s:

en: No
nl: Nee

en: No %s
nl: Geen %s

en: No %s message
nl: Geen %s bericht

en: No Events
nl: Geen evenementen

en: No Events Found
nl: Geen evenementen gevonden

en: No Events Found in Trash
nl: Geen evenementen gevonden in de prullenbak

en: No Location
nl: Geen locatie

en: No Locations Found
nl: Geen Locaties gevonden

en: No Locations Found in Trash
nl: Geen locaties gevonden in de prullenbak

en: No Recurring Events Found
nl: Geen evenementenreeksen gevonden

en: No Recurring Events Found in Trash
nl: Geen evenementenreeksen gevonden in de prullenbak

en: No cancelled bookings.
nl: Geen gecancelde reserveringen.

en: No categories available, <a href="%s">create one here first</a>
nl: Geen categorieen beschikbaar, <a href="%s">maak eerst een categorie aan</a>

en: No confirmed bookings.
nl: Geen bevestigde reserveringen.

en: No events
nl: Geen evenementen

en: No events message
nl: Geen evenement bericht

en: No groups defined yet.
nl: Er zijn nog geen groepen gedefinieerd

en: No image uploaded for this event yet
nl: Er is nog geen afbeelding voor dit evenement ge-upload

en: No image uploaded for this location yet
nl: Er is nog geen afbeelding voor deze locatie

en: No locations
nl: Geen Locaties

en: No locations have been inserted yet!
nl: Er zijn nog geen lokaties opgegeven

en: No more tickets available at this time.
nl: Er zijn geen plaatsbewijzen meer te verkrijgen.

en: No pending bookings.
nl: Geen reserveringen in behandeling

en: No rejected bookings.
nl: Geen afgewezen reserveringen.

en: No responses yet!
nl: Nog geen reacties

en: No spaces booked
nl: Geen plaatsen geboekt

en: No ticket id provided
nl: Geen plaatsbewijs ID opgegeven

en: No-User Booking Mode
nl: Geen gebruik maken van gebruikersaccounts bij reservering

en: None
nl: Geen

en: Not Supplied
nl: Niet opgegeven

en: Not approved, spaces full.
nl: Niet goedgekeurd, alle plaatsen bezet.

en: Not attending any events yet.
nl: Nog niet geboekt op een evenement

en: Not enough spaces
nl: Niet voldoende plaatsen

en: Notification sender address
nl: Adres van afzender notificatie

en: Notification sender name
nl: Naam van afzender van het bericht

en: Number of events
nl: Aantal evenementen

en: Online bookings are not available for this event.
nl: Online reserveren is niet mogelijk voor dit evenement.

en: Only show events starting within a certain time limit on the events page. Default is future events with no end time limit.
nl: Kies hierboven of u alleen evenementen binnen een bepaalde tijdslimiet wilt tonen op de evenemetenpagina. Standaard is alle evenementen zonder limiet.

en: Order
nl: Sorteer

en: Order By
nl: Sorteren op

en: Order Tickets By
nl: Bestel plaatsbewijzen bij

en: Order by %s
nl: Sorteren op %s

en: Order by end date, end time, then event name
nl: Sorteren op einddatum, eindtijd en vervolgens op evenementnaam

en: Order by name
nl: Sorteer op naam

en: Order by name, end date, then end time
nl: Sorteer op naam, einddatum en vervolgens op starttijd

en: Order by name, start date, then start time
nl: Sorteer op naam, startdatum en vervolgens op starttijd

en: Order by start date, start time
nl: Sorteren op startdatum, starttijd

en: Order by start date, start time, then event name
nl: Sorteer op startdatum, starttijd en vervolgens op evenementnaam

en: Order of the locations
nl: Volgorde van de locaties

en: Other
nl: Anderen

en: Override with Formats?
nl: Overschrijven met opmaak?

en: Owner
nl: Eigenaar

en: PHP mail function
nl: PHP mail functie

en: Pages
nl: Pagina's

en: Parent Event
nl: Eerder evenement

en: Parent Event Categories
nl: Eerdere evenement categorieen

en: Parent Event Category:
nl: Eerdere evenementcategorie:

en: Parent Event Tag:
nl: Eerdere evenement tag

en: Parent Event Tags
nl: steekwoorden uit het verleden

en: Parent Location
nl: Eerdere locatie

en: Parent Recurring Event
nl: Eerste van evenementenreeks

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password Lost and Found
nl: Wachtwoord gezocht en gevonden

en: Past And Present Bookings
nl: Vroegere en huidige reserveringen

en: Past Events
nl: Evenementen uit het verleden

en: Past events
nl: Evenementen uit het verleden

en: Pending
nl: in behandeling

en: Pending Bookings
nl: Reserveringen in behandeling

en: Pending Spaces
nl: Plaatsen die wachten op goedkeur

en: Pending booking email
nl: Reservering in behandeling e-mail

en: Personal Details
nl: Persoonlijke details

en: Phone
nl: Telefoon

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Placeholders for customizing event pages
nl: Invoegcodes voor het aanpasen van evenementenpagina's

en: Please <a href="%s">Log In</a> to view your bookings.
nl: <a href="%s">Log In</a> om uw reserveringen te bekijken.

en: Please enter a valid ticket price e.g. 10.50 (no currency signs)
nl: Geef een geldige prijs voor het plaatsbewijs bijv 10,50 (geen Euroteken)

en: Please supply a valid email format.
nl: Geef a.u.b. een geldig emailadres op

en: Please wait while the booking is being submitted.
nl: Even geduld, de reservering wordt verzonden.

en: Popular Event Categories
nl: Populaire categorieen

en: Popular Event Tags
nl: Populaire evenement steekwoorden

en: Price
nl: Prijs

en: Pricing
nl: Prijzen

en: Profile
nl: Profiel

en: RSS description format
nl: Opmaak van de omschrijving in de RSS feed

en: RSS feed format
nl: RSS feed opmaak

en: RSS main description
nl: Omschrijving van uw RSS feed

en: RSS main title
nl: RSS titel

en: RSS title format
nl: opmaak van uw RSS titel

en: Recurrences
nl: Herhalingen

en: Recurrences span from
nl: Herhalingen lopen van

en: Recurring Event
nl: Terugkerend evenement

en: Recurring Events
nl: Terugkerende evenementen

en: Recurring Events Template
nl: Terugkerende envenementen sjabloon

en: Region:
nl: Regio:

en: Reject
nl: Afwijzen

en: Rejected
nl: Ingetrokken

en: Rejected Bookings
nl: Afgewezen reserveringen

en: Rejected booking email
nl: Afgewezen reservering e-mail

en: Remember Me
nl: Onthoud mij

en: Require locations for events?
nl: Is een locatie benodigd voor evenementen?

en: Reschedule Events
nl: Opnieuw plannen

en: Reserved unconfirmed spaces?
nl: Onbevestigde plaatsen gereserveerd?

en: Reset
nl: Resetten

en: Reset this form to create a location.
nl: Reset dit formulier om een locatie aan te maken.

en: Restore
nl: Terugzetten

en: SMTP authentication is often needed. If you use GMail, make sure to set this parameter to Yes
nl: Vaak is authentificatie nodig voor SMTP. Zet op 'ja' wanneer u GMail gebruikt

en: SMTP password
nl: SMTP wachtwoord

en: SMTP username
nl: SMTP gebruikersnaam

en: Sat
nl: Zat

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Scope
nl: Inhoud

en: Scope of the locations
nl: groep van locaties

en: Search
nl: Zoeken

en: Search %s...
nl: Zoek %s...

en: Search Event Categories
nl: Zoek evenement categorieën

en: Search Event Tags
nl: Zoek evenement steekwoorden

en: Search Events
nl: Zoek evenementen

en: Search Form Options
nl: Zoekformulier opties

en: Search Locations
nl: zoek locaties

en: Search Recurring Events
nl: Zoet terugkerende evenementen.

en: Searching...
nl: Bezig met zoeken...

en: Select a group you admin to attach this event to it. Note that all other admins of that group can modify the booking, and you will not be able to unattach the event without deleting it.
nl: Selecteer een groep die u beheert om dit evenment aan te koppelen. Let op dat alle admin's van deze groep de reserveringe kunnen bewerken en je een evenement niet meer kunt loskoppelen (alleen verwijderen).

en: Select the default contact person. This user will be employed whenever a contact person is not explicitly specified for an event
nl: Selecteer de standaard contactpersoon. Deze gebruiker zal gewaarschuwd worden wanneer geen specifiek contactpersoon voor een evenement is aangewezen.

en: Select the method to send email notification.
nl: Selecteer de methode die gebruikt wordt om email te verzenden

en: Select yes to allow bookings and tickets for events.
nl: Selecteer 'ja' om reserveringen voor evenementen toe te staan.

en: Select yes to disable Events Manager from enabling thumbnails (some themes may already have this enabled, which we cannot be turned off here).
nl: Selecteer ja om thumbnails voor Events Manager uit te schakelen (andere thema's hebben dit mogelijk ingeschakeld, die kunnen hier niet uitgeschakeld worden)

en: Select yes to enable the attributes feature
nl: Selecteer ja om de attributen-optie aan te zetten

en: Select yes to enable the category features
nl: Selecteer ja om de categorie-opties aan te zetten

en: Select yes to enable the recurrence features feature
nl: Selecteer ja om de herhalingsopties te gebruiken

en: Select yes to enable the tag features
nl: Selecteer 'ja' om steekwoorden (tags) te kunnen gebruiken

en: Select yes to select location from a drow-down menu; location selection will be faster, but you will lose the ability to insert locations with events
nl: Selecteer 'ja' om de locatie uit een dropdown lijst te selecteren. Hiermee vervalt de mogelijkheid om locaties toe te voegen bij evenementen

en: Send HTML Emails?
nl: e-mails in HTML opmaak sturen?

en: Send your booking
nl: Verzend uw reservering

en: Seperate event categories with commas
nl: Gebruik komma's om categorieen te scheiden

en: Seperate event tags with commas
nl: Gebruik komma's om evenement steekwoorden te scheiden

en: Setting this to no will allow you to submit events without locations. You can use the <code>{no_location}...{/no_location}</code> or <code>{has_location}..{/has_location}</code> conditional placeholder to selectively display location information.
nl: Wanneer u hier nee kiest kunt u evenementen zonder locatie toevogen. U kunt de <code>{no_location}...{/no_location}</code> of <code>{has_location}..{/has_location}</code> gebruiken om selectief locatieinformatie op te geven.

en: Setting this to yes will make all events save in the main site event tables (EM must also be activated). This allows you to share events across different blogs, such as showing events in your network whilst allowing users to display and manage their events within their own blog. Bear in mind that activating this will mean old events created on the sub-blogs will not be accessible anymore, and if you switch back they will be but new events created during global events mode will only remain on the main site.
nl: Als u hier ja kiest worden alle evenmenten in de hoofd tabel opgeslagen (EM moet ook geactiveerd zijn). Hierdoor kunt u evementen delen over verschillende blogs, zoals het weergeven van de evenementen in uw netwerk en daarmee gebruikers de mogelijkheid geven hun evenementen te beheren in hun eigen blog. Houd er rekening mee dat wanneer u deze optie actieveert dat oude evenementen die op sub-blogs zijn aangemaakt niet meer beschikbaar zijn, en dat wanneer u terug gaat naar de oude situatie de nieuwe evenementen aangemaakt in global events mode alleen op de site blijven staan.

en: Setting this to yes will make categories display as a page rather than an archive.
nl: Kies hier ja om categorieen weer te geven als een pagina i.p.v. een archief.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings have been reset back to default. Your events, locations and categories have not been modified.
nl: De standaardinstellingen zijn teruggezet. Uw evenementen, locaties en categorieen zijn niet aangepast.

en: Show %s page in lists?
nl: %s pagina in lijsten weergeven?

en: Show Long Events?
nl: Lange evenementen tonen?

en: Show all events link at bottom?
nl: Toon alle evenementen link aan onderkant?

en: Show categories?
nl: Categorieën tonen?

en: Show countries?
nl: Landen tonen?

en: Show date range?
nl: Toon tijdsspanne?

en: Show events page in lists?
nl: Evenementen-pagina in lijsten weergeven?

en: Show events search?
nl: Evenementen zoeken tonen?

en: Show form again?
nl: Het formulier opnieuw tonen?

en: Show list on day with single event?
nl: Laat de lijst zien op een dag met een enkel evenement?

en: Show long events on calendar pages?
nl: Toon langlopende evenemeten in de kalender pagina's?

en: Show multiple tickets if logged out?
nl: Meerdere plaatsbewijzen laten zien wanneer gebruiker is uitgelogd?

en: Show number of locations
nl: Laat het aantal locaties zien

en: Show regions?
nl: Regio's tonen?

en: Show some love?
nl: Toon respect voor de makers?

en: Show states?
nl: Toon staten?

en: Show text search?
nl: Toon de tekst zoeken?

en: Show ticket table in single ticket mode?
nl: De plaatsbewijstabel in één plaatsbewijs modus tonen?

en: Show towns/cities?
nl: Toon steden?

en: Show unavailable tickets?
nl: Toon niet beschikbare plaatsbewijzen?

en: Sign Up
nl: Registreren

en: Since the event is repeated, you must specify an event end date greater than the start date.
nl: Aangezien het een terugkerend evenement betreft, dient u een einddatum op te geven die na de startdatum ligt

en: Single %s Page
nl: Enkele %s pagina

en: Single %s page format
nl: Opmaak van een %s pagina met een enkel evenement.

en: Single %s title format
nl: Titelopmaak voor pagina's met een enkele %s

en: Single event page title format
nl: Opmaak voor de titel van een pagina met een enkel evenement

en: Single ticket mode?
nl: Eén plaatsbewijs modus instellen?

en: Site Categories
nl: Categorieën

en: Small calendar title
nl: Kleine kalender titel

en: Small calendar title separator
nl: Kleine kalender titel scheidingsteken

en: Some WordPress themes don't follow best practices when generating navigation menus, and so the automatic title rewriting feature may cause problems, if your menus aren't working correctly on the event pages, try setting this to 'Yes', and provide an appropriate HTML title format below.
nl: Bij sommige wordpress thema's is het genereren van navigatiemenu's niet goed geregeld, waardoor de automatische titelherschrijf functie voor problemen kan zorgen. Wanneer uw menu's niet correct werken op de evenementenpagina's kunt u deze optie op 'ja' zetten en hieronder de titel in correct HTML formaat invoeren.

en: Something went wrong saving your %s to the index table. Please inform a site administrator about this.
nl: Er is iets fout gegaan bij het opslaan van uw %s in de index tabel. Informeer de sitebeheerder hierover a.u.b.

en: Something went wrong updating your %s to the index table. Please inform a site administrator about this.
nl: Er is iets fout gegaan bij het updaten van uw %s in de index tabel. Informeer de sitebeheerder hierover a.u.b.

en: Something went wrong with the recurrence update...
nl: Er is iets foutgegaan bij het opslaan van terugkerend evenement

en: Spaces
nl: Plaatsen

en: Spaces confirmed
nl: Bevestigde plaatsen

en: Standard
nl: Standaard

en: Standard Ticket
nl: Standaard plaatsbewijs

en: Start date of ticket availability
nl: Startdatum beschikbaarheid plaatsbewijzen

en: Start/End
nl: Start/Eind

en: State
nl: Staat

en: State/County:
nl: Land:

en: Submit Event
nl: Evenement toevoegen

en: Submitted Event Awaiting Approval
nl: Evenement aangemeld, wacht op goedkeuring

en: Success Message
nl: Succesvol bericht

en: Successful booking
nl: Succesvolle reservering

en: Successful pending booking
nl: Reservering is in behandeling

en: Successfully saved %s
nl: %s succesvol opgeslagen

en: Sun
nl: Zon

en: Sunday
nl: zondag

en: Tags format
nl: Opmaak steekwoorden

en: Tax
nl: Btw.

en: Tax Rate
nl: Btw tarief

en: Text search label
nl: Label zoekveld

en: The SMTP host. Usually it corresponds to 'localhost'. If you use GMail, set this value to 'ssl://smtp.gmail.com:465'.
nl: De SMTP host. vaak is het 'localhost'. Bij gebruik van GMail:  'ssl://smtp.gmail.com:465'.

en: The body of the email which will be sent to the person if the booking is rejected. Not relevant if bookings don't require approval.
nl: De tekst van de email die gestuurd wordt waarvan een reservering is afgewezen. Niet van toepassing voor reserveringen die geen goedkeur behoeven.

en: The country
nl: Het land

en: The event name. Example: Birthday party
nl: Naam van het evenement. Bijv. Verjaardagsfeestje

en: The format of a single %s in a list.
nl: De weergave van een enkel %s in een lijst.

en: The format of a single category page title.
nl: De opmaak van een enkele categorie paginatitel

en: The format of a single category page.
nl: De opmaak van een pagina met een enkele categorie.

en: The format of a single event page title.
nl: Opmaak voor de titel van een pagina met een enkel evenement.

en: The format of a single event page.
nl: Opmaak voor een pagina met een enkel evenement.

en: The format of a single location page title.
nl: Titel opmaak voor een pagina met een enkele locatie.

en: The format of a single location page.
nl: Opmaak voor een pagina met een enkele locatie.

en: The format of a single tag page title.
nl: De opmaak van een enkele tag paginatitel.

en: The format of a single tag page.
nl: De opmaak van een enkele tag pagina.

en: The format of any events in a list.
nl: De opmaak van elk evenement in een lijst.

en: The format of each event when displayed in the full calendar. Remember to include <code>li</code> tags before and after the event.
nl: De opmaak die wordt gebruikt wanneer een evenement volledig wordt weergegeven in de kalender. Vergeet niet om de <code>li</code> tags voor en na het evenement te zetten.

en: The format of of the text appearing in the baloon describing the location a single location map.
nl: Opmaak van de tekst in de ballon op een pagina met een enkele locatie.

en: The format of the description of each item in the events RSS feed.
nl: De opmaak van de omschrijving van ieder evenement in de RSS feed.

en: The format of the events the list inserted in the category page through the <code>#_CATEGORYNEXTEVENTS</code>, <code>#_CATEGORYNEXTEVENTS</code> and <code>#_CATEGORYALLEVENTS</code> element.
nl: Opmaak van de evenementenlijst in de categoriepagina met het <code>#_CATEGORYNEXTEVENTS</code>, <code>#_CATEGORYNEXTEVENTS</code> and <code>#_CATEGORYALLEVENTS</code> element.

en: The format of the events the list inserted in the location page through the <code>#_LOCATIONNEXTEVENTS</code>, <code>#_LOCATIONNEXTEVENTS</code> and <code>#_LOCATIONALLEVENTS</code> element.
nl: Opmaak van de evenementenlijst in de locatiepagina met <code>#_LOCATIONNEXTEVENTS</code>, <code>#_LOCATIONNEXTEVENTS</code> en <code>#_LOCATIONALLEVENTS</code> element.

en: The format of the events the list inserted in the tag page through the <code>#_TAGNEXTEVENTS</code>, <code>#_TAGNEXTEVENTS</code> and <code>#_TAGALLEVENTS</code> element.
nl: Opmaak van de evenementen die zijn ingevoerd in de tag pagina's met <code>#_TAGNEXTEVENTS</code>, <code>#_TAGNEXTEVENTS</code> en <code>#_TAGALLEVENTS</code> element.

en: The format of the title of each item in the events RSS feed.
nl: De opmaak van de titel van ieder evenement in de RSS feed

en: The format of the title, corresponding to the text that appears when hovering on an eventful calendar day.
nl: De opmaak van de tekst die verschijnt wanneer de muisaanwijzer over een dag met een evenement gaat.

en: The image file is too big! Maximum size:
nl: De afbeelding is te groot! Maximale groote:

en: The image is in a wrong format!
nl: Afbeelding heeft een ongeldige opmaak!

en: The image is too big! Maximum size allowed:
nl: De afbeelding is te groot! Maximale formaat:

en: The location address
nl: Adres van de locatie

en: The location town
nl: Plaats van de locatie

en: The main description of your RSS events feed.
nl: De omschrijving van uw RSS feed

en: The main title of your RSS events feed.
nl: De algemene titel van uw RSS feed

en: The maximum allowed height for images uploaded, in pixels
nl: De maximaal toegestane hoogte van afbeeldingen in pixels

en: The maximum allowed size for images uploaded, in bytes
nl: De maximale bestandsgrootte van afbeeldingen, in bytes

en: The maximum allowed width for images uploades
nl: De maximaal toelaatbare breedte voor afbeeldingen

en: The message displayed when no %s are available.
nl: Het bericht dat wordt weergegeven als er geen %s beschikbaar zijn.

en: The message displayed when no events are available.
nl: Het bericht dat wordt weergegeven wanneer geen evenementen beschikbaar zijn.

en: The message to be displayed in the list generated by <code>#_CATEGORYNEXTEVENTS</code>, <code>#_CATEGORYNEXTEVENTS</code> and <code>#_CATEGORYALLEVENTS</code> when no events are available.
nl: Het bericht dat in de lijst getoond wordt bij <code>#_CATEGORYNEXTEVENTS</code>, <code>#_CATEGORYNEXTEVENTS</code> and <code>#_CATEGORYALLEVENTS</code>> wanneer geen evenementen beschikbaar zijn.

en: The message to be displayed in the list generated by <code>#_LOCATIONNEXTEVENTS</code>, <code>#_LOCATIONNEXTEVENTS</code> and <code>#_LOCATIONALLEVENTS</code> when no events are available.
nl: Dit bericht wordt in de lijst getoond bij <<code>#_LOCATIONNEXTEVENTS</code>, <code>#_LOCATIONNEXTEVENTS</code> en <code>#_LOCATIONALLEVENTS</code> wanneer geen evenementen beschikbaar zijn.

en: The message to be displayed in the list generated by <code>#_TAGNEXTEVENTS</code>, <code>#_TAGNEXTEVENTS</code> and <code>#_TAGALLEVENTS</code> when no events are available.
nl: Het bericht dat wordt weergegeven bij <code>#_TAGNEXTEVENTS</code>, <code>#_TAGNEXTEVENTS</code> en <code>#_TAGALLEVENTS</code> als er geen evenementen beschikbaar zijn.

en: The name of the location
nl: Naam van de locatie

en: The option below allows you to disable user accounts and assign all bookings to a parent user, yet you will still see the supplied booking personal information for each booking. When this mode is enabled, extra booking information about the person is stored alongside the booking record rather than as a WordPress user.
nl: De optie hieronder stelt u in staat om het gebruik van gebruikersaccounts uit te schakelen en alle reserveringen aan een bepaalde gerbruiker toe te wijzen. U blijft wel de opgegeven persoonlijke info voor elke reservering zien. Als deze modus is ingeschakeld dan wordt extra reserveringsinfo over de persoon bij de reservering opgeslagen en niet als WordPress gebruiker.

en: The port through which you e-mail notifications will be sent. Make sure the firewall doesn't block this port
nl: De poort die gebruikt wordt voor email notificaties.

en: The separator appearing on the above title when more than one events are taking place on the same day.
nl: Het scheidingsteken dat boven de titel staan wanneer meer dan een evenementen op dezelfde dag plaatsvinden

en: The subject of the email sent to the person making a booking that is awaiting administrator approval. Not relevant if bookings don't require approval.
nl: Het onderwerp van de e-mail die aan de gebruiker wordt gestuurd die wacht op goedkeuring door de beheerder. Niet van toepassing voor reserveringen die geen goedkeur behoeven.

en: The text format inside the map balloons.
nl: De opmaak binnen tekstballonnen op de kaart.

en: The title that will appear in the calendar.
nl: De titel die in de kalender getoond wordt.

en: There is a newer version of Events Manager Pro which is required for this current version of Events Manager. Please go to the plugin website and download the latest update.
nl: Er is een nieuwere versie van Event Manager Pro die vereist is voor deze versie van Events Manager. Bezoek de plugin website en download de laatste update.

en: There was a problem creating a user account, please contact a website administrator.
nl: Er is iets foutgegaan met het aanmaken van een gebruikersaccount, neem contact op met de websitebeheerder.

en: There was a problem saving the booking.
nl: Er was een probleem bij het opslaan van de reservering

en: There was a problem saving the recurring events.
nl: Er was een probleem bij het opslaan van de terugkerende evenementen

en: There was a problem saving the ticket booking.
nl: Er was een probleem bij het opslaan van de reservering

en: There was a problem saving the ticket.
nl: Er was een probleem bij het opslaan van het plaatsbewijs.

en: There were some errors saving your location.
nl: Er is iets fout gegaan bij het opslaan van uw locatie.

en: These can be overriden when using shortcode or template tags.
nl: Deze kunnen overruled worden door gebruk te maken van shortcodes of template tags.

en: These pages allow you to provide an event management interface outside the admin area on whatever page you want on your website. Bear in mind that this is overriden by BuddyPress if activated.
nl: Deze pagina's maken het mogelijk een evenementbeheersscherm buiten de adminpagina te maken, waar u maar wilt op uw website. Houd er rekening mee dat deze instelling wordt overschreven door BuddyPress als deze is geactiveerd.

en: This accepts %s and %s placeholders.
nl: U kunt gebruik maken van %s en %s invoegcodes.

en: This accepts %s placeholders.
nl: U kunt gebruik maken van %s invoegcodes.

en: This accepts %s, %s and %s placeholders.
nl: U kunt gebruik maken van %s, %s en %s invoegcodes.

en: This cannot be undone.
nl: Dit kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: This content will appear just above your code for the %s list format below. Default is blank
nl: Deze inhoud wordt getoond boven uw code voor de %s lijst opmaak hieronder. Standaardwaarde is leeg

en: This content will appear just above your code for the default event list format. Default is blank
nl: Dit zal worden getoond boven de code voor de standaard evenementenlijst.

en: This content will appear just below your code for the %s list format above. Default is blank
nl: Deze inhoud wordt getoond onder uw code voor de %s lijst opmaak hierboven. Standaardwaarde is leeg

en: This content will appear just below your code for the default event list format. Default is blank
nl: Deze tekst zal onder de code van de standaard evenementenlijst verschijnen.

en: This disables user registrations for bookings.
nl: Hierdoor wordt gebruikersregistratie voor reserveringen uitgeschakeld.

en: This email already exists in our system, please log in to register to proceed with your booking.
nl: Dit e-mail adres bestaat al in ons systeem, log a.u.b. in om te registreren en door te gaan met uw reservering.

en: This event does not have a physical location.
nl: Dit evenement heeft geen fysieke locatie.

en: This event is fully booked.
nl: Dit evenement is vol geboekt

en: This event repeats
nl: Dit evenment is terugkerend

en: This event spans every day between the beginning and end date, with start/end times applying to each day.
nl: Dit evenment loopt elke dag tussen de begin- en einddatum waarbij de start- en eindtijd voor iedere dag gelijk is.

en: This is a recurring event.
nl: Dit is een terugkerend evenement

en: This is sent when a person's booking is confirmed. This will be sent automatically if approvals are required and the booking is approved. If approvals are disabled, this is sent out when a user first submits their booking.
nl: Deze wordt gestuurd als een reservering is goedgekeurd. Deze wordt automatisch verzonden als goedkeuring is vereist en gegeven. Als goedkeuring is uitgeschakeld dan wordt de e-mail verzonden als een gebruiker een reservering maakt.

en: This only setting only matters if you selected 'Yes' to above. You will notice the events page titles aren't being rewritten, and you have a new title underneath the default page name. This is where you control the HTML of this title. Make sure you keep the #_PAGETITLE placeholder here, as that's what is rewritten by events manager. To control what's rewritten in this title, see settings further down for page titles.
nl: Deze optie heeft alleen nut als u hierboven 'ja' hebt ingevuld. You will notice the events page titles aren't being rewritten, and you have a new title underneath the default page name. This is where you control the HTML of this title. Make sure you keep the #_PAGETITLE placeholder here, as that's what is rewritten by events manager. To control what's rewritten in this title, see settings further down for page titles.

en: This option allows you to select the default category when adding an event.
nl: Met deze optie kunt u de standaard categorie keizen als u een evenement toevoegd.

en: This option allows you to select the default location when adding an event.
nl: Met deze optie kunt u de standaard locatie kiezen als u een evenement toevoegd.

en: This option allows you to select which page to use as an events page. If you do not select an events page, to display event lists you can enable event archives or use the appropriate shortcodes and/or template tags.
nl: Deze optie maakt het mogelijk te kiezen welke pagina als evenementenpagina wordt gebruikt. Als u geen evenementpagina selecteert om evenementen weer te geven kunt u evenement archief inschakelen of gebruik maken van de juiste codes of template tags.

en: This option allows you to select which page to use as the %s page.
nl: Met deze optie kunt u de pagina kiezen die als %s pagina dienst doet.

en: This option allows you to select which page to use as the %s page. If you do not select no %s page, to display lists you can enable archives or use the appropriate shortcodes and/or template tags.
nl: Deze optie stelt u instaat te selecteren welke pagina gebruikt wordt als %s pagina. Als u geen %s pagina kiest om lijsten te tonen kunt u archieven activeren of gebruik maken van de juiste shortcodes en/of template tags.

en: This options allows to display the calendar in the events page, instead of the default list. It is recommended not to display both the calendar widget and a calendar page.
nl: Met deze optie wordt een kalender op de evenementenpagina weergegeven, in plaats van de lijst met eveneten. Wij raden af om de kalender en de widget samen te gebruiken.

en: This page corresponds to <strong>Events Manager</strong> events page. Its content will be overriden by Events Manager, although if you include the word CONTENTS (exactly in capitals) and surround it with other text, only CONTENTS will be overwritten. If you want to change the way your events look, go to the <a href='%s'>settings</a> page.
nl: Deze pagina hoort bij de <strong>Events manager</strong> evenementenpagina. De inhoud zal worden overschreven door <strong>Events manager</strong>. Indien u echter het woord CONTENTS (exact gelijk in kapitalen) invoegt en hieromhee andere tekst plaatst wordt alleen CONTENTS overschreven. Als u de manier waarop uw evenementen worden weergegeven wilt aanpassen gan dan naar de <a href='%s'>Instellingen</a> pagina.

en: This will be sent automatically when a booking is rejected. Not relevant if bookings don't require approval.
nl: Deze wordt automatisch verzonden als een reservering is afgewezen. Niet van toepassing voor reserveringen die geen goedkeur behoeven.

en: This will be sent to the person when they first submit their booking. Not relevant if bookings don't require approval.
nl: Deze wordt verstuurd als een gebruiker een reservering maakt. Niet van toepassing voor reserveringen die geen goedkeur behoeven.

en: This will be sent when a user cancels their booking.
nl: Deze wordt gestuurd als een gebruiker een reservering intrekt.

en: This will control how many %s are shown on one list by default.
nl: Dit regelt hoeveel %s er standaard worden getoond in een lijst.

en: This will control how many events are shown on one list by default.
nl: Hiermee stelt u in hoeveel evenementen er standaard op één lijst worden getoond.

en: Thu
nl: Don

en: Thursday
nl: donderdag

en: Ticket
nl: Plaatsbewijs

en: Ticket Name
nl: Naam plaatsbewijs

en: Ticket Name (Ascending)
nl: Naam plaatsbewijs (oplopend)

en: Ticket Name (Descending)
nl: Naam plaatsbewijs (aflopend)

en: Ticket Price (Ascending)
nl: Prijs plaatsbewijs (oplopend)

en: Ticket Price (Descending)
nl: Prijs plaatsbewijs (aflopend)

en: Ticket Type
nl: Type plaatsbewijs

en: Ticket booking created
nl: Plaatsbewijs reservering is aangemaakt

en: Ticket created
nl: Plaatsbewijs aangemaakt

en: Ticket for %s
nl: Plaatsbewijzen voor %s

en: Tickets
nl: Plaatsbewijzen

en: Time Format
nl: Tijsnotatie

en: Time Seperator
nl: Tijdsscheidingsteken

en: Title
nl: Titel

en: To manage the whole set, <a href="%s">edit the recurring event template</a>.
nl: Om de hele set te beheren, <a href="%s">pas de terugkerende evenementsjabloon aan</a>.

en: To reduce the clutter on your calendar, you can add a limit to events displayed in one day on the calendar.
nl: Om vervuiling van uw calender tegen te gaan kunt u een limiet opgeven van het aantal evenementen dat op één dag getoond wordt.

en: To update your network blogs with the latest Events Manager automatically, click the update button below.
nl: Om uw blogs automatisch te updaten met de nieuwste Events Manager, klik de onderstaande knop.

en: Today's events
nl: Evenementen van vandaag

en: Tomorrow's events
nl: Evenementen van morgen

en: Total
nl: Totaal

en: Total (inc. tax)
nl: Totaal (incl. btw)

en: Totals
nl: Totalen

en: Town
nl: Plaats

en: Trying to perform an illegal action.
nl: U probeert een ongeldige actie uit te voeren

en: Tue
nl: Din

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Uh Oh! For some reason WordPress could not create an events page for you (or you just deleted it). Not to worry though, all you have to do is create an empty page, name it whatever you want, and select it as your events page in your <a href="%s">settings page</a>. Sorry for the extra step! If you know what you are doing, you may have done this on purpose, if so <a href="%s">ignore this message</a>
nl: Ahum! Om één of andere reden kon Wordpress de evenementen pagina niet voor u aanmaken (of u hebt het verwijderd). Geen zorgen, maak gewoon een lege pagina aan (naam maakt niet uit) en selecteer deze als uw evenementenpagina in de <a href="%s">instellingen pagina</a>. Excuses voor deze extra stap. Wellicht heeft u dit bewust gedaan. In dat geval kunt u <a href="%s">dit bericht negeren</a>

en: Unapprove
nl: Niet goedkeuren

en: Unauthorized Access
nl: Ongeauthoriseerde toegang

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Uninstall
nl: Deinstalleer

en: Uninstall Events Manager
nl: Deinstalleer Events Manager

en: Uninstall and Deactivate
nl: Deinstalleren en deactiveren

en: Uninstall/Reset
nl: Deinstalleren/Resetten

en: Upcoming
nl: Verwachte

en: Update
nl: Bijwerken

en: Update Blogs
nl: Blogs bijwerken

en: Update Event Category
nl: Categorie bijwerken

en: Update Event Tag
nl: Evenement tag aanpassen

en: Update Network
nl: Netwerk bijwerken

en: Update location
nl: Locatiewijzigingen toepassen

en: Upload/change picture
nl: Upload of vervang afbeelding

en: Use SMTP authentication?
nl: SMTP authenticatie gebruiken?

en: Use Visual Editor?
nl: Visuele editor gebruiken?

en: Use dropdown for locations?
nl: Dropdown voor locaties gebruiken?

en: Use the buttons below to uninstall Events Manager completely from your system or reset Events Manager to original settings and keep your event data.
nl: Gebruik de knoppen hieronder om Events Manager geheel van u systeem te verwijderen of Events Mangager terug te zetten naar de standaardinstellingen met behoud van evenementgegevens.

en: User Capabilities
nl: Gebruikers rechten/mogelijkheden

en: User can create and edit %s
nl: Gebruiker kan %s aanmaken en wijzigen

en: User can delete %s categories and tags.
nl: Gebruiker kan %s categorieen en steekwoorden verwijderen.

en: User can delete other users %s
nl: Gebruiker kan andere gebruikers %s verwijderen

en: User can delete their own %s
nl: Gebruikers kunnen hun eigen %s verwijderen

en: User can edit %s categories and tags.
nl: Gebruiker kan %s categorieen en steekwoorden aanapssen.

en: User can edit other users %s
nl: Gebruiker kan andere gebruikers %s aanpassen

en: User can manage other users individual bookings and event booking settings.
nl: Gebruiker kan reserveringen en evenementsinstelligen van andere gebruikers beheren.

en: User can upload images along with their events and locations.
nl: Gebruiker kan afbeeldingen uploaden bij hun evenementen en locaties.

en: User can use and manage bookings with their events.
nl: Gebruiker kan reserveringen beheren voor zijn evenementen.

en: User can use other user locations for their events.
nl: Een gebruiker kan andere locaties voor zijn evenement gebruiken.

en: User can view private %s
nl: Gebruiker kan prive %s inzien

en: User deleted by administrators
nl: De gebruiker is verwijderd door admin's

en: User must log in
nl: Gebruiker moet inloggen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username: %s
nl: Gebruikersnaam: %s

en: Users can now use the WordPress editor for easy HTML entry in the submission form.
nl: Gebruikers kunnen nu gebruik maken van de Wordpress editor om eenvoudige HTML invoer op te geven in het aanmeldformulier.

en: Users can publish %s and skip any admin approval
nl: Gebruikers mogen %s publiceren mogen beheerdersgoedkeuring overslaan

en: Users can view their bookings for other events on this page.
nl: Gebruikers kunnen hun reserveringen voor andere evenementen bekijken op deze pagina.

en: View
nl: Bekijk

en: View Bookings
nl: Reserveringen bekijken

en: View Event
nl: Bekijk evenement

en: View Event Bookings
nl: Bekijk reserveringen

en: View Location
nl: Bekijk locatie

en: View all categories
nl: Bekijk alle categorieen

en: View all posts in %s
nl: Bekijk alle posts in %s

en: View/Edit Event
nl: Evenement bekijken/aanpassen

en: WARNING! You will delete ALL recurrences of this event, including booking history associated with any event in this recurrence. To keep booking information, go to the relevant single event and save it to detach it from this recurrence series.
nl: PAS OP! u verwijderd alle voorstellingen van dit evenement, inclusief reserveringsgeschiedenis met elk van deze voorstellingen. Om de reserveringsinformatie te behouden: ga naar de relevante voorstelling en sla het op om het los te koppelen van de voorstellingenserie.

en: WARNING: This is a event belonging to the group "%s". Other group admins can also modify this event.
nl: LET OP: Dit is een evenement dat hoor bij de groep "%s". Andere group admin's kunnen dit evenement ook aanpassen.

en: WARNING: This is a recurrence in a set of recurring events.
nl: LET OP: Dit is een terugkerend evenement in een reeks.

en: WARNING: This is a recurring event.
nl: LET OP: Dit is een terugkerend evenement.

en: Warning: Changing these values may result in exposing previously hidden information to all users.
nl: Waarschuwing: Het aanpassen van deze waarden lijdt ertoe dat eerder verborgen informatie aan alle gebruikers wordt getoond.

en: Wed
nl: Woe

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: When
nl: Wanneer

en: When Events Manager displays lists of events the default behaviour is ordering by start date in ascending order. To change this, modify the values above.
nl: Als Events Manager een lijst evenementen toont wordt deze gesorteerd op startdatum (oplopend). Pas de sortering aan door bovenstaande waarden.

en: When a booking cannot be made due to an error when filling the form. Below this, there will be a dynamic list of errors.
nl: Als een reservering niet kan worden gemaakt door een fout bij het invullen van het formulier. Hieronder een foutenlijst.

en: When a booking cannot be made due to lack of spaces.
nl: Als een reservering niet kan worden verricht vanwege te weinig plaatsen.

en: When a booking is made by a user, a feedback message is shown depending on the result, which can be customized below.
nl: Als een gebruiker heeft geboekt wordt een terugkoppeling getoond afhankelijk van het resultaat. Deze boodschap kan hieronder worden aangepast.

en: When a booking is registered and confirmed.
nl: Als een reservering is geregistreerd en bevestigd.

en: When a booking is registered but pending.
nl: Als een reservering is geregistreerd maar in behandeling.

en: When a user must log in before making a booking.
nl: Als een gebruiker moet inloggen voordat een reservering gemaakt kan worden.

en: When a user submits their event, you can display a new event form again.
nl: Als een gebruiker zijn evenement aanmeld dan kunt u opnieuw een evenementformulier tonen.

en: When displaying global %s on the main site you have the option of users viewing the %s details on the main site or being directed to the sub-site.
nl: Wanner u globale %s op de hoofdsite weergeeft heeft u de optie om gebruikers de %s details te bekijken of door te leiden naar de sub-site.

en: When displaying ticket prices and booking totals, include the tax automatically?
nl: Prijs incl. btw automatisch toevoegen in plaatsbewijsprijzen en reserveringstotalen?

en: Where
nl: Waar

en: Whilst they will still appear using placeholders, you need to <a href="%s">migrate your location and event images</a> in order for them to appear in your edit forms and media library. <a href="%s">Dismiss message</a>
nl: Ondanks dat ze nog steeds verschijnen bij gebruik van plaatscodes moet u <a href="%s">de plaats van uw afbeeldigen aanpassen</a> om ze in nieuwe formulieren en media bibliotheek te laten verschijnen. <a href="%s">Verwijder bericht</a>

en: Would you like to allow users to submit bookings anonymously? If so, you can use the new [event_form] shortcode or <code>em_event_form()</code> template tag with this enabled.
nl: Wilt u de mogelijkheid dat gebruikers anoniem evenementen kunnen toevoegen? Indien u dit wilt kunt u de nieuwe [event_form] afkorting of <code>em_event_form()</code> gebruiken waarbij dit is ingeschakeld.

en: Yes
nl: Ja

en: You <strong>must</strong> have assigned a %s page in your <a href="%s">main blog settings</a> for this to work.
nl: U <strong>moet</strong> een %s pagina toegewezen hebben in de <a href="%s">basisinstellingen</a> voordat dit functioneerd.

en: You already have booked a seat at this event.
nl: U heeft al een plaats voor de evenement gereserveerd.

en: You are currently attending this event. <a href="%s">Manage my bookings</a>
nl: U bent aanwezig bij dit evenement. <a href="%s">Beheer mijn reserveringen</a>

en: You are currently viewing your public page, this is what other users will see.
nl: U bekijkt uw publieke pagina, dit is wat anderen zullen zien.

en: You are in Events Manager debug mode. To turn debug mode off, go to the <a href="%s">settings</a> page.
nl: U werkt in de Events Manager foutenopspoor modus. Om de foutenopspoormodus uit te schakelen, ga naar de <a href="%s">instellingen</a> pagina.

en: You are trying to book a non-existent ticket for this event.
nl: U probeert een niet bestaand plaatsbewijs voor dit evenement te reserveren

en: You can add private notes below for internal reference that only event managers will see.
nl: U kunt hieronder privéopmerkingen kwijt die alleen door andere evenementbeheerders kunnen worden gezien.

en: You can allow users to publicly submit events on your blog by using the %s shortcode, and enabling anonymous submissions below.
nl: U kunt gebrukers toestaan om gebruikers evenementen toe te laten voegen aan uw blog door gebruik te maken van de %s code en anonieme aanmeldingen hieronder toe te staan.

en: You can also add event attributes here, one per line in this format <code>#_ATT{key}</code>. They will not appear on event pages unless you insert them into another template below, but you may want to store extra information about an event for other uses. <a href='%s'>More information on placeholders.</a>
nl: U kunt hier ook evenement eigenschappen toevoegen, één per regel in deze opmaak <code>#_ATT{key}</code>. Deze verschijnen niet op de evenementpagina's mits u ze invoegt in een template hieronder, maar u kunt extra informatie teovoegen voor andere gebruikers. <a href='%s'>Meer informatie over invoegcodes.</a>

en: You can change the permalink structure of your events, locations, categories and tags here. Be aware that you may want to set up redirects if you change your permalink structures to maintain SEO rankings.
nl: U kunt de permalinkstructuur van uw evenementen, locaties, categorieen en steekwoorden hier veranderen. Wees u ervan bewust dat u verwijzigen moet opzetten als u de permalink structuur aanpast om SEO rankings te behouden.

en: You can choose whether or not to show unavailable tickets to visitors.
nl: Kies hier of u de of u de niet beschikbare plaatsbewijzen wel of niet aan de bezoekers wilt laten zien.

en: You can have single or multiple tickets, where certain tickets become availalble under certain conditions, e.g. early bookings, group discounts, maximum bookings per ticket, etc.
nl: U kunt enkele of meerdere plaatsbewijzen hebben waarbij sommige plaatsbewijzen beschikbaar komen onder bepaalde voorwaarden zoals vroegboeking, groepskorting, maximaal aantal reserveringen per plaatsbewijs enz.

en: You can now give fine grained control with regards to what your users can do with events. Each user role can have perform different sets of actions.
nl: U kunt aangeven wat gebruikers wl en niet mogen met een evenement. Elke gebruikersrol kan verschillende regels hebben.

en: You cannot delete a ticket that has a booking on it.
nl: U kunt geen plaatsbewijs verwijderen waar op geboekt is.

en: You cannot delete tickets if there are any bookings associated with them. Please delete these bookings first.
nl: U kunt plaatsbewijzen niet verwijderen als er reserveringen aan gekoppeld zijn. Verwijder eerst de reserveringen a.u.b.

en: You cannot edit saved locations here.
nl: U kunt opgeslagen locaties hier niet bewerken.

en: You cannot manage this %s.
nl: U kunt dit niet beheren %s.

en: You cannot read private %s
nl: U heeft geen rechten om prive %s te lezen

en: You cannot view others %s
nl: U heeft geen rechten om andermans %s te bijkijken

en: You do not have any bookings.
nl: U heeft geen enkele reservering.

en: You do not have permission to create/edit %s.
nl: U heeft geen rechten om aan te maken of te wijzigen %s.

en: You do not have permission to delete %s
nl: U heeft geen rechten om %s te verwijderen

en: You do not have permission to delete others %s
nl: U heeft geen rechten om %s van anderen te verwijderen

en: You do not have permission to edit %s
nl: U heeft geen rechten om %s te wijzigen

en: You do not have permission to edit others %s
nl: U heeft geen rechten om %s van anderen te wijzigen

en: You do not have permission to manage %s
nl: U heeft geen rechten om %s te beheren

en: You do not have permission to manage others %s
nl: U heeft geen rechten om %s van anderen te beheren

en: You do not have permission to publish %s
nl: U heeft geen rechten om %s te publiceren

en: You do not have permission to upload images
nl: U heeft geen rechten om afbeeldingen te  uploaden

en: You do not have the rights to manage this %s.
nl: U heeft geen rechten om dit te beheren %s.

en: You do not have the rights to manage this event.
nl: U heeft niet de rechten dit evenement te beheren.

en: You do not have the rights to manage this ticket.
nl: U heeft niet de rechten om dit plaatsbewijs aan te passen.

en: You don't have any custom attributes defined in any of your Events Manager template settings. Please add them the <a href='%s'>settings page</a>
nl: U heeft geen eigen attributen gedefinieerd in een van uw Events Manager template instellingen. Voeg deze a.u.b. toe op de <a href='%s'>instellingen pagina</a>

en: You have %s confirmed bookings
nl: U heeft %s bevestigde reserveringen

en: You have %s pending bookings
nl: U hebt %s wachtende reserveringen

en: You have a confirmed booking
nl: U heeft een bevestigde reservering

en: You have a pending booking
nl: U heeft een wachtende reservering

en: You have successfully submitted your event, which will be published pending approval.
nl: U heeft uw evenement succesvol aangemeldt, het wordt gepubliceerd zodra het is goedgekeurd.

en: You must log in or register to make a booking.
nl: U moet inloggen of registreren om een reservering ge kunnen plaatsen.

en: You must log in to cancel your booking.
nl: U moet inloggen om uw resevering te cancelen.

en: You must log in to view and manage your bookings.
nl: U moet inloggen om uw reserveringen te bekijken en te beheren.

en: You must log in to view and manage your events.
nl: U moet inloggen om uw evenementen te bekijken en te beheren.

en: You must log in to view and manage your locations.
nl: U moet inloggen om uw locaties bekijken en te beheren.

en: You must request at least one space to book an event.
nl: U moet minimaal één plaats kiezen om te kunnen reserveren.

en: Your %s details are incorrect and cannot be published, please correct these errors first:
nl: Uw %s details zijn niet correct en kunnen niet worden aangemaakt, corrigeer eerst deze fouten:

en: Your booking has been recorded
nl: Uw reservering is verwerkt

en: Your event details are incorrect and recurrences cannot be created, please correct these errors first:
nl: Uw evenementdetails zijn niet correct en terugkerende versies kunnen niet worden aangemaakt, corrigeer eerst de fouten:

en: [%s] New User Registration
nl: [%s] Nieuwe registratie gebruiker

en: [%s] Your username and password
nl: [%s] Uw gebruikersnaam en wachtwoord.

en: [No %s Page]
nl: [Geen %s pagina]

en: all events
nl: Alle evenementen

en: and
nl: en

en: between
nl: tussen

en: bookings
nl: reserveringen

en: categories
nl: categorieën

en: category
nl: Categorie

en: dates
nl: data

en: day
nl: dag

en: day(s)
nl: dagen

en: days
nl: dagen

en: e.g. %s - you can use / seperators too
nl: bijv. %s - u kunt ook / scheidingstekens gebruiken

en: end date, end time, event name
nl: einddatum, eindtijd, evenementnaam

en: event
nl: evenement

en: events
nl: evenementen

en: every
nl: elke

en: every %s days
nl: elke %s dagen

en: every %s months
nl: elke %s maanden

en: every %s weeks
nl: elke %s weken

en: every week
nl: elke week

en: everyday
nl: Elke dag

en: export csv
nl: Exporteer CSV

en: first
nl: eerste

en: fourth
nl: vierde

en: iCal Feed Settings
nl: iCal Feed instellingen

en: iCal Limit
nl: iCal limiet

en: iCal Title
nl: iCal titel

en: last
nl: laatste

en: location
nl: Locatie

en: locations
nl: Locaties

en: manage bookings
nl: reserveringen beheren

en: month on the
nl: maand op de

en: months on the
nl: maanden op de

en: name, end date, end time
nl: naam, einddatum, eindtijd

en: name, start date, start time
nl: naam, startdatum, starttijd

en: no default category
nl: geen standaard categorie

en: no default country
nl: Geen standaard land

en: no default location
nl: Geen standaard locatie

en: no events
nl: geen evenementen

en: none selected
nl: niets geselecteerd

en: of each month
nl: van elke maand

en: printable view
nl: printbare weergave

en: recurring events
nl: terugkerende evenementen

en: required
nl: vereist

en: second
nl: tweede

en: spaces.
nl: plaatsen.

en: start date, start time, event name
nl: startdatum, starttijd, evenementnaam

en: tags
nl: steekwoorden

en: the first %s of the month
nl: de eerste %s van de maand

en: the fourth %s of the month
nl: de vierde %s van de maand

en: the last %s of the month
nl: de laatste %s van de maand

en: the second %s of the month
nl: de tweede %s van de maand

en: the third %s of the month
nl: de derde %s van de maand

en: third
nl: derde

en: times
nl: tijden

en: to
nl: tot

en: week on
nl: week op

en: weeks on
nl: weken op

en: wrote
nl: schreef
